Smiltenes novada riteņbraucēji gatavojās sezonai ārzemēs 1

Gatavojoties jaunajai riteņbraukšanas sezonai, kas dažās Eiropas valstīs jau ir sākusies, pieci Smiltenes novada riteņbraucēji ar savām komandām dodas gatavosies sezonai ārvalstīs. Ingus Eislers un Jānis Rezins šobrīd trenējās Taizemē, Toms Knostenbergs un Guntars Baranovskis marta sākumā dosies uz Spāniju, bet Sandis Eislers aizvadīs treniņnometni Slovākijā.

Eiropas kontinentālā riteņbraukšanas komanda „Alpha Baltic" kuras sastāvā ir Ingus Eislers un Jānis Rezins juniors aizvada treniņnometni tālajā Taivānā. Komanda Taivānā krāj kilometrāžu, lai sagatavotos pirmajiem startiem. Šogad „Alpha Baltic" vairāk koncentrēsies šosejas sacensībām, tomēr neizslēdzot iespēju startēt arī kalnu divriteņu maratonos.

Cits Smiltenes riteņbraucējs Toms Knostenbergs šajā sezonā pārstāvēs vienu no Latvijas stiprākajām kalnu divriteņu komandām „TREK -PHILIPS -SPORT 2000" , kuras sastāvā startēs jau ceturto sezonu. Komandas sastāvā bez Knostenberga būs arī bijušais Latvijas biatlona izlases dalībnieks, un viens no labākajiem šā brīža kalnu divriteņu braucējiem Raivis Zīmelis.

Bet nesen par pievienošanos „TREK -PHILIPS -SPORT 2000" paziņoja arī daudzkārtējais Latvijas čempions riteņbraukšanā Oļegs Meļehs. Viņš aizvadītajā sezonā piedzīvoja ļoti smagu kritienu, gūstot nopietnas traumas.

Taču pateicoties savai apņēmībai ir atgriezies riteņbraukšanā. Knostenbergs no 5. -27. martam aizvadīs treniņnometni Spānijā, bet sacensību sezonu visticamāk uzsāks aprīlī. Uz Spānijas nometni kopā ar Tomu Knostenbergu dosies arī Guntars Baranovskis, kurš pārstāv Smiltenes riteņbraukšanas komandu.

Latvijas junioru izlases riteņbraucējs Sandis Eislers kopā ar citiem izlases dalībniekiem martā dosies uz Slovākiju, lai aizvadītu nepilnu mēnesi ilgu treniņnometni Tatru kalnos. Jaunajam riteņbraucējam šīs būs pēdējā sezona junioru vecumā, kas viņam būs ļoti nozīmīga. Eislers jau kārtējo sezonā pārstāvēs „Rīgas riteņbraukšanas skolu".

Sezonai gatavojās arī citi Smiltenes riteņbraucēji. Otrdienās un ceturtdienās Smiltenes ģimnāzijas sporta zālē norit fiziskie treniņi, kuros var piedalīties katrs riteņbraukšanas entuziasts.

Komentāri 1

Sports