Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada skolu atklātās sacensības volejbolā 7.-9.klašu grupā

2019.gada 19.martā Smiltenes sporta hallē notika atklātās Smiltenes novada skolu sacensības volejbolā 7.-9.klašu grupā jauktajām komandām. Tas nozīmēja, ka vismaz 2 no sešiem spēlētājiem laukumā jābūt meitenēm. Piedalījās ne tikai Smiltenes novada skolu komandas, bet arī no kaimiņu novadiem – Strenču vidusskolas, Apes vidusskolas un Jaunpiebalgas vidusskolas komandas, kopumā 9 komandas. Visas komandas tika sadalītas 3 apakšgrupās. Pēc tam 3 apakšgrupu uzvarētāji un viena labākā otrās vietas ieguvēja izveidoja četrinieku un spēlēja 4 komandu finālu. Pārējās komandas izspēlēja spēles un sadalīja vietas no 5.līdz 9.. 

Ja apakšgrupās tikai dažas spēles izvērtās sīvas, tad spēlēs par vietām prognozēt uzvarētāju kļuva aizvien sarežģītāk. Dažās spēlēs uzvarētāju noteica tikai pati spēles galotne.

Galīgais vietu sadalījums šāds:

1.Strenču vidusskola komanda

Komandā spēlēja – Līva Vāvere, Danija Janīte, Justīne Kleina, Rūta Zandere, Natālija Andrejeva, Mārtiņš Ūburgs un Roberts Riņķis.

2.Grundzāles pamatskolas 1. komanda

Komandā spēlēja – Ronalds Kalniņš, Jānis Zvirbulis, Renārs Kļaviņš, Hanna Gabriela Ziemiņa, Līna Lapiņa un Laura Nikolajeva.

3.Smiltenes vidusskolas komanda

Komandā spēlēja - Ilva Bašķere, Aleksis Dusalijevs, Kristīne Rebeka Graudiņa, Emīls Īle, Markuss Ķirsis un Keita Šiliņa.

4.Apes vidusskolas komanda

5.Grundzāles pamatskolas 2.komanda

6.Variņu pamatskolas komanda

7.Palsmanes pamatskolas komanda

8.Blomes pamatskolas komanda

9.Jaunpiebalgas vidusskolas komanda

Paldies skolotājiem un treneriem par komandu sagatavošanu un vadīšanu sacensībās!


Sports