Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada skolu sacensībās basketbolā uzvar Grundzāles pamatskolas komanda

Otrdien, 4.februārī Blomes pamatskolā notika Smiltenes novada skolu sacensības basketbolā 4.-5. klašu jauktajām komandām. 

Sacensību nolikums paredzēja, ka komandas jāveido jauktās un uz laukuma pastāvīgi jābūt vismaz 2 meitenēm. Sacensībās piedalījās 4 komandas. Žēl, ka nepiedalījās Smiltenes vidusskolas jaunie censoņi, tad sacensības būtu vēl sīvākas un emocijām bagātākas. Taču to komandu spēlētāji, kuri piedalījās, guva gan pozitīvas emocijas, gan izdzīvoja sarūgtinājuma brīžus. Paldies skolotājiem par komandu veidošanu un vadīšanu sacensībās, īpaši Mārim Stabiņam, jo no Grundzāles pamatskolas piedalījās 2 komandas. Jāsaka, ka viņu ieguldītais gatavošanās darbs atmaksājās, jo Grundzāles 1.komanda izcīnīja 1.vietu sacensībās. Visas spēles aizritēja ar lielu spēlētāju azartu un pašatdevi, lai gan rezultāts uz tablo bieži vien neatainoja to cīņas sparu un sasprindzinājumu uz laukuma, jo vieniem bumba krita grozā, bet citiem tā spītīgi negribēja to darīt. 

Komandas sarindojās sekojošā secībā:

  1. vietā Grundzāles 1 komanda
  2. vietā Palsmane
  3. vietā Blome
  4. vietā Grundzāles 2 komanda

Vairāk fotogrāfiju no sacensībām Basketbola klubs Smiltene facebook profilā
Nākošās basketbola sacensības notiks 6.-7.klašu skolēniem jau 11.februārī Smiltenes sporta hallē.

Spēļu rezultāti

20200206-1004-tabula-basketbols.jpg

Sports