Smiltenes novada skolu sacensības florbolā

3.decembrī Variņu pamatskolas sporta zālē notika Smiltenes novada skolu sacensības florbolā 2 vecuma grupās – 2004.-2006.g.dzimušo un 2007.-2009.g.dzimušo skolēnu jauktajām komandām. Nosacījums bija, ka katrā komandā uz laukuma visu spēles laiku jābūt vismaz 2 meitenēm. Jaunākajā grupā piedalījās 5 komandas, kuras izspēlēja katra ar katru un, pēc izcīnītajiem punktiem, noteica vietas. Vecākajā grupā 7 pieteiktās komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās, kurās katra komanda izspēlēja katra ar katru un sadalīja vietas. Pēc tam apakšgrupu 2.vietu ieguvušās komandas, spēlējot savā starpā, noteica 3.vietas ieguvēju. Pēc tam apakšgrupās 1.vietu ieguvušās komandas savstarpējā spēlē noskaidroja uzvarētāju. 

Jau no pirmās spēles sacensības izvērtās aizraujošas un spraigas. Vairākās spēlēs tieši spēles galotnē tika noskaidrots uzvarētājs. Tas vieniem radīja prieku, otriem, tieši pretēji, pārdzīvojumus. Taču tāds ir sports! Cīņas beidzās ar šādiem rezultātiem:

2004.-2006.g.dzimušo skolēnu grupā

  1. vietā - Grundzāles 1.komanda;
  2. vietā - Palsmane;
  3. vietā – Bilska;

2007.-2009.g.dzimušo skolēnu grupā

  1. vietā - Variņi;
  2. vietā – Blomes 1.komanda;
  3. vietā – Smiltenes 2.komanda.

Paldies Variņu pamatskolas sporta skolotājai Zandai par laukuma sagatavošanu un Smiltenes vidusskolas sporta skolotājam Jurģim par sacensību tiesāšanu, skolotājiem par komandu sagatavošanu un vadīšanu sacensībās.

Sacensību spēļu tabulas. 


Sports