Smiltenes orientieristi veiksmīgi cīnās Igaunijā

Aizvadītās nedēļas nogalē Vīlandes apriņķa Lilli ciemā norisinājās "EST-LAT Orientēšanās līgas" kārtējais posms, kurā veiksmīgi startēja arī "Smiltenes BJSS - Azimuts OK" orientieristi. Augstāko panākumu sasniedza W10 grupas meitenes Agnija Caune un Zanda Stabiņa, kuras izcīnīja dubultuzvaru.

Lilli ciema apkārtnē sacensību organizatori bija izveidojuši jaunu, kvalitatīvu apvidu. Šajās sacensībās dalībnieki pirmo reizi izmantoja karti, kuras pamatā bija lāzerskenēts materiāls. Sacensībās Māra Stabiņa vadībā startēja arī 10 Smiltenes novada jaunie orientieristi. Vislabākos rezultāus uzrādīja W10 grupas meitenes.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Agnija Caune, bet otrajā vietā ierindojās cita grundzāliete Zanda Stabiņa. M12 grupā zēniem augsto trešo vietu izcīnīja Ilgvars Caune. W12 grupā startēja kopvērtējuma līdere, Smiltenes sporta skolas audzēkne Elīna Skopāne, kas šajā posmā sasniedza ceturto pozīciju. M18 grupā ceturto vietu izcīnīja Edgars Spidro. M16 grupā Mārtiņam Mārcim Leimanim šoreiz izcīnīta 19. pozīcija, bet W14 grupā piektā vieta Anetei Čamai. Šajā pašā vecuma grupā puišiem Matīsam Slikšjānim sestā vieta.

Noteikti jāizceļ arī Māra Stabiņa otrā vieta M21 B grupā, Alda Lapiņa trešā vieta M60 vecuma grupā, kā arī valcēnieša Ērika Ūdra piektā vieta M45 grupā.