Smiltenes riteņbraucēji izcīna godalgas “Sudety MTB Challenge”

Aizvadītajā nedēļā Polijā norisinājās daudzdienu kalnu divriteņu maratonu sacensības "Sudety MTB Challenge", kurās startēja arī divi smiltenieši.

Jānis Roskošs pārī ar Agri Kalēju izcīnīja uzvaru meistaru grupā, bet Guntars Baranovskis, kurš startēja vienā komandā ar Intu Celmraugu, šajā pat grupā ieņēma augsto otro pozīciju.

"Sudety MTB Challenge" daudzdienu kalnu divriteņu sacensības tiek uzskatītas par vienām no smagākajām Eiropas MTB daudzdienu sacensībām, kurās šogad startēja vairāk kā 150 riteņbraucēju no dažādām Eiropas valstīm. Jau kārtējo gadu uz Tatru kalniem dodas arī vairāki Latvijas riteņbraucēji, viņu vidū divi smiltenieši ‫- Guntars Baranovskis, kurš startēja meistaru grupā vienā pārī ar rīdzinieku Intu Celmraugu, kā arī Jānis Roskošs, kura pārinieks bija Agris Kalējs

.

Visveiksmīgāk smagajā trasē no mūsējiem veicās Roskoša un Kalēja pārstāvētajai komandai "Senie latvji", kas palika nepārspēta meistaru grupā. Šajā pat grupā uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Baranovska un Celmrauga pārstāvētā vienība "Smiltene-Gandrs".

Sports