Smiltenes sporta skolas audzēkņi izcīna medaļas Latvijas čempionātā

Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi veiksmīgi startējuši Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās, kas 22. un 23. februārī notika Liepājā.

Smiltenes sporta skolu sacensībās pārstāvēja seši jaunie vieglatlēti U-16 grupā (2005.– 2006. dzimšanas gads), visi – trenera Ingara Grēna audzēkņi. 

Smiltenieši mājās pārveda trīs medaļas. Jorens Miķelsons izcīnīja 2. vietu tāllēkšanā ar rezultātu 6,03 metri un 3. vietu – augstlēkšanā, pārvarot 1,77 metrus augstu latiņu. “Jaunais sportists abās disciplīnās uzstādīja personiskos rekordus,” uzsver treneris Ingars Grēns.

Kristers Krauklis ļoti sīvā cīņā  izcīnīja sudraba medaļu lodes grūšanā ar rezultātu 13,14 m.

Markuss Petrovs tāllēkšanā ar rezultātu 5,32 m ierindojās 11. vietā. Viņam līdz finālam  pietrūka tikai deviņu centimetru. Regnārs Tamms ar rezultātu 9:58 sekundes 60 metru barjerskrējienā izcīnīja 9. vietu, sasniedzot personisko rekordu. Paula Rudīte arī ar personisko rekordu telpās (44:67 sekundes) 300 metru skrējienā ierindojās 15. vietā, bet 60 m sprintā ar rezultātu 8:44 sekundes –17. vietā. Endijs Kalniņš kā jaunākais sportists cīnījās godam un tāllēkšanā ar rezultātu 5,01 m ieguva 20. vietu, piebilst treneris. Slimības dēļ no šās treniņgrupas čempionātā nepiedalījās Sāra Dorše un Kristians Markss.

Sacensties Latvijas čempionātā ar valstī labākajiem vienaudžiem sportistiem nav viegli, tas prasa arī psiholoģisko sagatavotību. “Nesanāca  īsti labi grūdieni. Iesildošais bija labs, bet,  kā sākās sacensības, tā uztraucos, un uzreiz nesanāca,” atzīst sudraba medaļas ieguvējs lodes grūšanā Kristers Krauklis.

Sudraba medaļa augstlēkšanā tuvu bija Jorenam Miķelsonam. “Otrās vietas ieguvējam bija tāds pats rezultāts, kā man, tikai viņš  to sasniedza ar pirmo mēģinājumu, bet es ar otro,” stāsta Jorens. Pirms šā čempionāta  Jorena personīgais rekords augstlēkšanā bija 1,68 m, tāllēkšanā – 5,99 m.

 

Sports