Smiltenes supersprinta trasē notiks kārtējie amatieru mači

Autosporta mīļotāji ķer mirkļus. Kā zināms, "Smiltenes ziemas kauss" amatieriem ar vieglajām automašīnām notiek tad, kad ārā ir aukstāks pa nulle grādiem.

 

Tā kā laika apstākļi ir nepatstāvīgi, tehniskā sporta kluba "Smiltene" valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla priecājas, ka šajā nedēļā tomēr varēs rīkot amatieru mačus.

 

 

Tie notiks svētdien, 1. februārī. Šosezon šis būs jau septītais posms, kurā autosporta cienītāji sacentīsies trijās klasēs - priekšas, aizmugures un pilnpiedziņas klasē. Pasākums, kā jau ierasts, notiek divarpus kilometru garajā Smiltenes supersprinta trasē.

 

V. Tralla informē, ka brīvie treniņi trasē notiks no pulksten 9.00 līdz 10.50. Pulksten 11.00 tiks dots pirmais starts. Pirms brīvajiem treniņiem apbalvos iepriekšējo posmu godalgoto vietu ieguvējus katrā klasē. Savukārt sacensības sastāv no diviem braucieniem, bet katrs no no diviem apļiem, kur viens ir iesildīšanās, bet otrs uz laiku.

 

Portālā www.ziemellatvija.lv sadaļā "Autosports" pieejama plaša informācija un fotogrāfijas no iepriekšējiem amatieru maču posmiem.

Sports