Smiltenes tehnikuma kartinga komandai – otrā vieta!

Smiltenes tehnikums LMT Autosporta Akadēmijas Latvijas Elektrokartingu čempionāta piektā posma sacensībās izcīnījis 2.vietu! 

Sacensībās pirmo vietu ieguva sezonas līderis - Saldus BJC komandas pilots Ričards Irbe. Trešā vieta - Raivim Veikšānam no Aizkraukles profesionālās vidusskolas.

Smiltenes tehnikuma kartu vadīja Raitis Plukšs no 3.A transporta kursa. Komandas  mehāniķis - Jānis Špats no Jauniešu garantijas transporta kursa.

"Raitis Plukšs labi brauca arī iepriekšējās reizēs, tāpēc labais rezultāts nebija liels pārsteigums," atzīst Smiltenes tehnikuma skolotājs Zigurds Purmalis, kurš ir viens no skolas kartinga komandas karstākajiem līdzjutējiem un lielākajiem atbalstītājiem no tās pastāvēšanas pirmajiem brīžiem.

"Pirmajās sacensībās Smiltenes tehnikuma jauniešiem sasniegt augstāku rezultātu liedza dažādi negadījumi un tehniskas ķibeles.

Šoreiz komanda bija cītīgi pastrādājusi, lai minētās problēmas novērstu.

Sacensībām bija arī labvēlīgi laikapstākļi - nemocīja karstums kā iepriekšējā reizē," informē Zigurds Purmalis. "Raitis Ropažu sporta kompleksa "333" trasē ļoti labi un brīvi jutās."

Mehāniskās piedziņas karts sacensībās nepiedalījās. Tas šobrīd tiek gatavots, lai varētu piedalīties sezonas pēdējās sacensībās, kas notiks 29.septembrī Jelgavā.

Sports