Smiltenes vieglatlētes - Latvijas jauniešu izlasē 1

Pirmo reizi divas Smiltenes sporta skolas jaunās vieglatlētes startējušas ārzemēs Latvijas jaunatnes izlases sastāvā. Šo godu nopelnījušas Līna Mūze un Una Kalnīte. Turklāt Līna izcīnīja bronzas medaļu šķēpa mešanā.

 

Meiteņu treneris Guntars Markss skaidro, ka tās bija piecu valstu komandu sacensības vieglatlētikā. Ukrainā, Jaltā, par uzvarētāja lauriem cīnījās 1991. - 1992. gadā dzimušie jaunie sportisti no Baltkrievijas, Krievijas, Turcijas, Ukrainas un Latvijas.

 

Kaut arī Latvijas izlases sportistu kontā bija piecas medaļas, komanda kopvērtējumā ierindojās pēdējā vietā. Tomēr G. Markss ir gandarīts par savas audzēknes L. Mūzes trešo vietu šķēpa mešanā. "Bija grūti. Uzvarētāja aizmeta šķēpu 53 metrus tālu," stāsta Līna. Smilteniete šajās sacensībās sasniedza jaunu personīgo rekordu - 46 metrus un trīs centimetrus. Una Kalnīte lodes grūšanā ierindojās 9. vietā ar rezultātu 10 metri un 69 centimetri.

 

Pieredzi startam valsts jauniešu izlasē Līna nesen ieguva četru valstu komandu sacīkstēs Turcijā, bet Una - Baltijas jaunatnes ziemas sacensībās Igaunijā.

 

Ikdienā Līna mācās Smiltenes ģimnāzijā 9. klasē, Una - Smiltenes Centra vidusskolā 10. klasē

Komentāri 1

Dzenis

Malači meitenes. Iesaku domei padomāt, kā apbalvot sportistus, kas ir spējīgi startēt starpvalstu pasākumos, lai entuziasms nenoplok.

pirms 13 gadiem, 2008.05.26 13:14

Sports