Smiltenes vieglatlētiem – medaļas

Smiltenes sporta skolas sportisti, trenera Guntara Marksa audzēkņi, izcīnījuši piecas medaļas starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā "Valmieras spēles" otrajā kārtā. Sacentās Latvijas, Igaunijas un Norvēģijas sportisti.

Uzvaru lodes grūšanā (11, 48 metri) un šķēpa mešanā (39,42 m) jauniešu konkurencē izcīnīja Una Kalnīte. Viņa saņēma arī trenera Ulda Dzeņa piemiņas kausu.

Šķēpa mešanā jauniešiem pārliecinoši konkurentus apsteidza Intars Išējevs (61,33 m). Meiteņu konkurencē uzvaru šajā disciplīnā izcīnīja Līna Mūze (41,04 m).

Bronzu augstlēkšanas sektorā ieguva Sindija Grēna (1,55 m). No Smiltenes BJSS audzēkņiem labus rezultātus sasniedza arī Eva Kukurīte (6. vieta tāllēkšanā, 5. vieta 100 metru barjerskrējienā) un Kristaps Puriņš (5. vieta tāllēkšanā).

Tūlīt pēc starta Valmierā I. Išējevs piedalījās Baltijas valstu komandu mačsacīkstēs vieglatlētikā B vecuma grupā, pārstāvot Latviju šķēpa mešanā. No katras valsts piedalījās divi labākie sportisti katrā disciplīnā. Ar rezultātu 60,30 m I. Išējevs pieveica savu nopietnāko konkurentu Jāni Svenu Grīvu no Ventspils, kura rezultāts - 59,03 m.

Vēl Latvijas izlasē bilskēnietis, Valkas rajona sporta skolas audzēknis Klāvs Karlsons augstlēkšanā izcīnīja otro vietu (1,75 m).