Smiltenieši basketbolā iekļūst labāko “Zvaigžņu piecniekā” 5

Divi skolnieki no Smiltenes iekļuvuši Latvijas basketbolistu zvaigžņu līgā. Ričards Melderis (15 gadu) un Rainers Hermanovskis (10 gadu) katrs savā vecuma grupā iekļauti simboliskajā "Zvaigžņu piecniekā" Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā.

Čempionāta finālā šo piecnieku veido komandu treneri, iebalsojot tajā labākos spēlētājus.Abi smiltenieši Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrā Liepājā spēlēja Valmieras sporta skolas komandu sastāvā.

U15 vecuma grupā valmierieši uzvarēja, kļūstot par čempioniem. Līdz ar savu komandu zelta medaļu un čempionu kausu saņēma arī Ričards Melderis. Rainera Hermanovska komanda U12 grupā finālā izcīnīja otro vietu, piekāpjoties komandai "Rīga/Rīdzene". Finālturnīrā katrā vecuma grupā sacentās astoņas labākās Latvijas komandas.

Abi jaunie Smiltenes basketbolisti jau vairākus gadus trenējas Valmieras sporta skolā. Ikdienā Rainers mācās Trīs pakalnu pamatskolas 4.b klasē, bet Ričards ir Smiltenes ģimnāzijas 8.a klases skolnieks.

Vairāk lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija" sestdien, 7. maijā.

Komentāri 5

.

tam sikajam jau vajadzetu nokapt no debesim, savadak tur nekas no vina nebus!

pirms 9 gadiem, 2011.05.06 13:41

nekas nebūs un nebūtu, ja viņš būtu muļļājies Smiltenes BJSS...pareiza izvēle - braukt trenēties uz Valmieru, jo Smiltenē vairāk kā pagastu līmeni sasniegt nevar.

pirms 9 gadiem, 2011.05.06 13:48

!

tagad kad tas jaunais treneris ir Smiltenes BJSS progress ir redzams, bet ja grib kaut ko augstāk sasniegt tad ir vērts braukāt uz Valmieru.
Bet cik esmu dzirdējis tad tam Ričardam esot mazliet sakāpis galvā!!!

pirms 9 gadiem, 2011.05.06 21:43

malači puiši....un diez vai kādam ir sakāpis galvā...

pirms 9 gadiem, 2011.05.10 20:52

Sports