Smiltenieši izcīna godalgas kikboksā 2

Otrā vieta Eiropas kikboksa čempionātā. Ar šādu sasniegumu tagad var lepoties smiltenieši Gundars Vītols un Ivars Pranckuns.

No 3. - 7. decembrim Rīgā notika Eiropas kikboksa čempionāts, kurā pirmo reizi arī startēja Priekuļu kikboksa kluba Smiltenes filiāles sportisti. Pavisam čempionātā sacentās 15 valstu pārstāvji.

G. Vītols izcīnīja otro vietu svara kategorijā līdz 81 kilogramam pieaugušo sportistu konkurencē. I. Pranckuns bija otrs labākais svara kategorijā līdz 69 kilogramiem junioru grupā. Ikdienā G. Vītols strādā par mehāniķi Launkalnes pagastā uzņēmumā "Granul Invest". I. Pranckuns mācās 9. klasē Smiltenes Centra vidusskolā.

Godalga Eiropas mēroga mačos ir Smiltenes kikbokseru lielākais panākums. Līdz tam viņi izcīnījuši trešo vietu Latvijas atklātajā čempionātā.

"Sākumā nebijām pārliecināti par saviem spēkiem, lai piedalītos Eiropas čempionātā. Taču, redzot, kā audzēkņi cīnās ikmēneša pārbaudes turnīros Priekuļos, Dainis Škogals (Rīgas Tehniskās universitātes izlases treneris brīvajā cīņā, - redakcijas piezīme) ieteica aizbraukt un izmēģināt spēkus. Izdevās veiksmīgi," priecājas Priekuļu kikboksa kluba instruktors Rodrigo Kupens. Viņa pārziņā ir kluba Smiltenes filiāle.

Smiltenes kikbokseri pateicas par atbalstu līdzdalībai čempionātā sponsoriem "DEMO Latvija" un personīgi Agnesei Švēdei - Helēniusai, SIA "AIM Auto" un Zigmundam Puzulim un SIA "TIM" un Gvido Trapanam.

Komentāri 2

jeeee

Grasis jau nav smiltenietis, vinsh no Brantu pagasta...
Bet nu Grasis zveers, Ivars ar zveers, malachi :)
prieks par viniem

pirms 12 gadiem, 2008.12.08 19:44

RODŽA

KĀDA TUR ATŠĶIRĪBA NO KURIENES GALVENAIS, KA LABI IEGRIEZA DAŽAM LABAM!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.12.09 14:12

Sports