Smiltenieši piedalās “Priekuļu kausā” kikboksā

Aizvadītās nedēļas nogalē Cēsu pusē risinājās "Priekuļu kauss" kikboksā. Ringā tikās spēcīgi cīkstoņi no Latvijas klubiem.Foto šeit!

 

No Smiltenes sacensībās startēja Ivars Pranckuns un Andrejs Mažuks. Puišu treneris Rodrigo Kupens stāsta, ka uz pasākumu bija ieradušies dalībnieki no Rīgas, Ventspils, Madonas, Valmieras, Limbažiem un Smiltenes.

"Priekuļu kauss" sākās no rīta, tad notika svēršanās, bet pēc tam izloze. A. Mažuks startēja svara kategorijā līdz 67 kilogramiem. "Viņš izlozēja, ka vispirms jācīnās par otro trešo vietu. Pretinieku no Limbažiem viņš uzvarēja, bet pēc tam, cīnoties par pirmo otro vietu, zaudēja ventspilniekam. Palika otrais. Mums tā vienmēr, līdz uzvarai nedaudz pietrūkst," komentē R. Kupens.

Otrs pārstāvis no Smiltenes - Ivars - startēja svara kategorijā līdz 75 kilogramiem. Viņa pretinieks bija divkārtējais Latvijas čempions kikboksā. Pretinieks bija iedomājies, ka uzvara nāks viegli, bet tā nebija. "Cīņa bija sīva, Ivars noturējās," piebilst jaunieša treneris.

Patlaban šie un vēl citi puiši apmeklē treniņus divas reizes nedēļā Smiltenes tehnikumā pie trenera Rodrigo. Brīvajā laikā jaunieši dodas uz svaru zāli un piektdienās cenšas piedalīties treniņcīņās Priekuļos.

"Paldies Smiltenes tehnikumam un tā direktoram Andrim Miezītim par atbalstu, par to, ka varam trenēties tehnikuma sporta zālē," saka R. Kupens.

Sports