Smiltenieši uzņems prestižās orientēšanās sacensības

Klāt prestižās un lielākās orientēšanās sacensības Baltijā "Kāpa 2011". Šogad gods uzņemt vairāk kā tūkstoti pašmāju un ārvalstu sportistu uzticēts Smiltenes novada OK "Azimuts". Par trīs dienu ilgo sacensību centru izvēlētas lauku mājas "Kalbakas", taču distances izveidotas arī Smiltenē un Kapusila apkārtnē.

OK "Azimuts" vadītājs Aldis Lapiņš gandarīts, ka Smiltenē "Kāpa" notiks jau otro reizi. Šogad tai ir neliela jubileja - 25 gadi. "Kāpa 2011" pulcēs vismaz 1200 orientieristus vecumā no astoņu līdz pat 75 gadu vecumam. Ja radīsies nepieciešamība, tiks izveidotas arī M80 un W80 vecuma grupas.

Prestižākā sacensību diena būs pirmā, 1. jūlijā, kad Launkalnes pagasta Kapusilā notiks IOF Elites ranga cīņas garajā distancē. Savukārt otro un trešo dienu sportisti aizvadīs EST-LAT orientēšanās līgas etapu ietvaros.

Sacensību rīkošanā ieguldīts milzīgs darbs, tāpēc lūgums iedzīvotājiem cienīt to un neaiztikt pilsētā un tās apkārtnē izvietotos kontrolpunktus.

"Kāpa "2011" programma 30. jūnijā no pulksten 16 līdz 22 sacensību dalībnieku reģistrācija "Kalbakās" un 1. jūlijā no pulksten 9.30 Kapusilā

1. jūlijā no pulksten 9.30 reģistrācija pirmās dienas sacensību centrā Kapusilā, pulksten 14 starts garajai distancei Kapusila apkārtnē M21E un W21E-WRE grupai. Pulksten 21 "Kalbakās" sacensību atklāšana un apbalvošana.

2. jūlijā pulksten 11 "Kalbakās"starts saīsinātajā garajā distancē, pulksten 18 Smiltenē pie stadiona starts sprintam, kas ir Latvijas sprinta kausa etaps, bet pulksten 21 "Kalbakās" koncerts, apbalvošana un zaļumballe.

3. jūlijā pulksten 9.30 "Kalbakās" starts garajā distancē, bet 15 noslēgums un apbalvošana.

Sports