Smiltenietim divi zelti un viena bronza 3

No 11. - 13. aprīlim Vilandē norisinājās Ziemeļvalstu 13. veterānu čempionāts, kurā smiltenietis Juris Siliņš izcīnīja divas zelta medaļas un vienu bronzas.

Čempionāts norisinās reizi divos gados, un šogad tajā startēja četri Smiltenes galda tenisa kluba "Vidzeme" sportisti. Kopā čempionātā piedalījās 300 dalībnieku piecās vecuma grupās.

Rezultāti: 40 - 49 gadu vecuma grupā kluba "Vidzeme" galda tenisists Aigars Rubenis ieguva 5./8. vietu. "Tikai viens solis viņam pietrūka līdz medaļai," piebilst galda tenisists J. Siliņš.

Savukārt vīriešu dubultspēlē A. Rubenis kopā ar Gunti Krivodu (Dobele) ieguva 5./8. vietu.40 - 49 gadu vecuma grupā Uldis Sūna ieņēma 12./16. vietu. Dubultspēlē U. Sūna ar Anatoliju Isajevu (Preiļi) iekļuva sešpadsmitniekā.

50 - 59 grupā vienspēlē uzvaru izcīnīja smiltenietis J. Siliņš. Arī dubultspēlē viņš kopā ar 2004. gada pasaules čempionu savā vecuma grupā Reini Lindmaē (Igaunija) izcīnīja zelta medaļu. Savukārt jauktajā dubultspēlē J. Siliņš kopā ar iecavnieci Baibu Gāgu izcīnīja bronzas medaļu.

60 - 69 gadu vecuma grupā Viesturs Jundzis ieguva 9./12. vietu, bet dubultspēlē kopā ar Andri Balbieri - 13./16. vietu.

Komentāri 3

Jurītis

Ja smiltenietim ir zelta medaļa vienspēlēs, tad kāda medaļa ir uzvarētājam - Igaunijas pārstāvim Taago Puntso?

pirms 13 gadiem, 2008.04.24 14:52

Jurītis

Igaunijas pārstāvji zelta medaļas vīriešu vienspēlēs ieguva 50, 55 un 80 gadīgo grupā, Latvijas pārstāvis - 75 gadīgo grupā. Sīkāk skat. http://www.lgtf.lv/

pirms 13 gadiem, 2008.05.06 09:12