Smiltenietis Andis Rozītis saņem Latvijas Futbola federācijas balvu 6

Par labāko jaunatnes treneri un pedagogu Latvijā šogad atzīts smiltenietis Andis Rozītis. Aizvadītās nedēļas nogalē viņš saņēma Latvijas Futbola Federācijas speciālbalvu - jaunatnes futbola trenera Jura Docenko vārdā nosaukto balvu.

 

Gada nogalē Latvijas Futbola federācija (LFF) tradicionāli sadala balvas labākajiem futbolistiem, tiesnešiem, treneriem, klubiem un futbolu atbalstošiem plašsaziņas līdzekļiem.

Labākos Latvijas futbolā nosaka pēc LFF veiktās aptaujas rezultātiem. Tajā piedalās valsts futbola izlašu treneri, LFF valdes locekļi un nodaļu vadītāji, augstāko līgu klubu galvenie treneri un futbola mediju pārstāvji.

Jura Docenko balvu LFF pasniedz otro gadu pēc kārtas. "Tas ir Anda Rozīša kā trenera un Smiltenes futbola fana ieguldītā darba, laika un resursu likumsakarīgs rezultāts," Smiltenes bērnu un pusaudžu trenera darba augstajam novērtējumam piekrīt Smiltenes futbola kluba "Abuls" prezidents Uldis Rudzītis. Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) jauno futbolistu treneris A. Rozītis savus audzēkņus, mazpilsētas skolniekus, sagatavojis konkurētspējīgus stāties pretī Latvijā labākajām komandām no Liepājas ("Liepājas metalurgs"), Rīgas (JFC "Skonto", "Šitika futbola skola") un Daugavpils.

Latvijas Jaunatnes līgas A (elites) grupā spēlē A. Rozīša trenētās Smiltenes BJSS U-18 un U-13 komandas. Treneris strādā arī ar Smiltenes BJSS komandām U-12 un U-9 grupā (pirmo gadu) un Smiltenes bērnu un jauniešu interešu izglītības centra komandu U-11 grupā. U-11 un U-12 komandas pēdējos gados regulāri iekļūst Latvijas spēcīgāko komandu pirmajā astotniekā.

A. Rozītis arī strādā Smiltenes ģimnāzijā par sporta skolotāju."LFF balva ir darba objektīvs vērtējums, jo to izsaka futbola speciālisti. Paldies audzēkņu vecākiem, jo tas ir mūsu kopīgā darba rezultāts," saņemto balvu augstu vērtē A. Rozītis. Treneris uzsver, ka Smiltenes bērnu un pusaudžu futbola augsto līmeni veicina kopīga sadarbība. Šogad Latvijas jaunatnes futbola reitingā Smiltenes BJSS valstī ieņem augsto sesto vietu, sev pa priekšu palaižot tikai "Liepājas metalurgu, "Skonto", Šitika futbola skolu, Daugavpils BJSS un Tukuma futbola klubu. Pērn šajā reitingā smiltenieši bija astotajā vietā.

U. Rudzītis uzsver, ka komandu sportā, it sevišķi mazā pilsētā, augstus rezultātus valsts mērogā ir grūti sasniegt. "Anda nopelns ir tas, ka viņš to pratis panākt. Audzēkņi viņu klausa un respektē. Ļoti patīkami, ka mūsu pilsētā futbolā ir tik labs pedagogs un treneris," uzsver FK "Abuls" prezidents. Viņš piebilst, ka rezultāts sasniegts arī sadarbībā ar audzēkņu vecākiem un pašvaldības ieguldījumu sporta bāzē.

Komentāri 6

exx

Varbūt arī,kā treneris viņš ir labs,tomēr,viss iespaids par šo treneri sabojājās laikā,kad viņš pats spēlēja uz laukuma...uzvedība tiešām neatbilda trenera statusam..

pirms 11 gadiem, 2009.12.28 16:15

lote

Mēs neviens neesam idiāls!
Paldies Andi par Tavu darbu!

pirms 11 gadiem, 2009.12.29 10:26

Ko tur murgo par kaut kadiem iespaidiem? paskaties ko vins ir sasniedzis!

pirms 11 gadiem, 2009.12.29 11:17

daniela vasilj.

Veismane kaut būtu viņa vietā ludzu lūdzu lūdzu .Dancis

pirms 11 gadiem, 2010.01.04 22:16

Pievienojos visiem laba vēlējumiem! Paldies Andim un visiem futbola attīstības veicinātājiem, viņi veic ļoti vajadzīgu darbu. Ja Smiltenē tāda līmeņa entuazisti būtu tagad aktuālajā ziemas sporta veidā slēpošanā, arī Smiltenes bērni piedalītos gan Ziemas olipmpiādēs, gan nebūtu slēpošanu vispār aizmirsuši. Pēdējie, kuri nopietni bērniem mācīja slēpot, bija Ivars un Ilga Eisleri. Un tas bija tik sen. Tā kā Veismanei ir lauciņš, kur izpausties, nejauciet šo jauko skolotāju iekšā futbolā.

pirms 11 gadiem, 2010.01.05 09:40

Sports