Šodien autosporta mīļotāji dodas trasē 1

Klāt daudziem autosportistiem tik gaidītais „Smiltenes ziemas kauss 2009" amatieriem ar vieglajām automašīnām. Smiltenes supersprinta trasē līdz pat 10.50 notiks brīvie treniņi, bet jau pulksten 11.00 tiks dots pirmais starts.

 

Šodien, 26. decembrī, sporta un atpūtas kompleksa „Teperis" supersprinta trasē (tās garums 2,5 kilometri - red.) amatieri sacentīsies trijās klasēs - priekšas piedziņas, aizmugures piedziņas un pilnpiedziņas. „Ziemeļlatvija" novēroja, ka ziemas kausa pirmajā posmā daži autosportisti startēja divās klasēs.

 

 

Tehniskā sporta kluba „Smiltene" valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla pastāstīja, ka katram dalībniekam sacensības sastāv no diviem braucieniem. Savukārt brauciens no viena iesildīšanās apļa un apļa uz laiku.

 

 

Jau 2009. gada sezonas pirmajai sacensību posms pulcēja daudz, arīdzan jaunus dalībniekus, neskatoties uz tolaik notiekošo sniegputeni. Paši dalībnieki atzina, ka amatieru mačos piedalās, jo ziemā esot visforšākā braukšana, sacensības neizmaksā daudz un braukt var visas dienas garumā, jo arī pēc sacensībām var turpināt trenēties.

 

 

„Ziemeļlatvija" dosies lūkot, vai arī „Smiltenes ziemas kauss 2009" 2. posmā pašmāju sportisti izcīnīs godalgotās vietas.

Komentāri 1

Sports