Šogad Valkas pagasta sporta spēlēs ievērojami kuplāks dalībnieku skaits 1

"Šogad cilvēku atsaucība ir lielāka. Prieks, ka ar katru gadu dalībnieku ir vairāk," tā sestdien kārtējās Valkas pagasta sporta spēlēs teica pagasta padomes priekšsēdētājs Guntis Bašķis.

 

To, ka pašvaldības rīkotajam pasākumam ir piekrišana, apliecināja tas, ka vēl stundu pirms sporta spēlēm Lugažu sporta laukums jau bija pilns ar pagasta iedzīvotājiem. Tiesnešiem savos papīros nācās ierakstīt 12 komandas.

 

 

Pērn sporta svētkos piedalījās 11 komandas. "Dalībnieki sacentīsies florbolā, basketbolā, virves vilkšanā, šautriņu biatlonā, futbolā, jautrības stafetē, bumbiņas iemešanā vārtos un citos sporta veidos. Sporta veidi ir dažādi, lai katrs varētu atrast tādu, kurā vislabāk var parādīt savas spējas," saka G. Bašķis.

 

Azarta netrūka nekur. Tiesnešu lomu veica pats pagasta priekšsēdētājs un deputāti. Dažos sporta veidos bija izdomāts kāds šķērslis, lai par uzvaru nāktos papūlēties. Kā izrādījās, ar hokeja nūju iesist bumbiņu vārtos nebija nemaz tik vienkārši.

 

 

Vārtiem priekšā bija finiera plāksne un gols skaitījās vien tad, ja bumbiņu izdevās gar plāksnes malu iesist vārtos. Arī notriekt plastmasas ūdens pudeles, metot smilšu maisiņu, nebija nemaz tik vienkārši. Spraigās cīņās uzvaru izdevās iegūt komandai "Vitamīns D" no Sēļiem.

 

 

 Sīvā konkurencē par otro vietu uzvarēja komanda "CK-CK" no Lugažiem, bet trešo vietu ieguva komanda "TĒ-CĒ" no Lugažiem.

 

Pagasta padomes deputāts Ritvars Ozoliņš uzskata, ka šādi svētki saliedē jauniešus. "Es šo tradīciju rīkot sporta spēles vērtēju ļoti pozitīvi. Tā ir iespēja jauniešiem lietderīgi pavadīt brīvo laiku," saka R. Ozoliņš.

 

Atzinīgi šo pasākumu vērtē arī paši dalībnieki. "Es labprāt piedalos šādos svētkos. Ir iespēja sportot un ar to pateikts viss. Turklāt varu arī labi atpūsties," izsakās Ivo Zandersons.

 

Deputāts Atis Empelis uzskata, ka sporta svētki ir pasākums, kas patīk daudziem iedzīvotājiem. "Šis pasākums piesaista arī jauniešu uzmanību. Te var redzēt daudzus studentus. Ar savu dalību viņi apliecina, ka ir mūsējie," apliecina A. Empelis.

Komentāri 1

iedzīvotājs

Sporta spēles bija grandiozas!!! man ļoti patika tā atmosfēra kas valdīja laukumos un vispakārt. katrs bija lepns par to ka pārstāv kādu no komandām un jutās atbildīgs par to.

Bildes jau gan varēji ielikt vairāk Aivar!!!!????? tu fotogrāfēji daudz vairāk!!!!

es gan neesmu Valkas pag. iedzīvotājs bet spēlēs piedalījos un tas deva sajūtu ka piederi pie Valkas pag.
Valkas pag. prot rīkot šādus pasākumus. es uzreiz vilku paralēli ar sava pag. sporta spēlēm - atšķirība ir liela. Valkas pag. iedzīvotājiem vnk jau ir iegravēts smadzenēs ka jāpiedalās sporta spēlēs vai arī jātbalsta tās, nevis tā kā mums!!!

biju pārsteigts arī par to ka komandas bija 12!!!

kaut arī bija starpnegadījumi ( elektrības stabs) ko cienītie ZET pārstāvji nevarēja atbraukt laicīgi un novākt, uzreiz atsaucās cilvēki kas palīdzēja lai varētu turpināt sportot!!!

Veiksmi nākamajos gados un Paldies Valkas pag!!!

pirms 13 gadiem, 2008.07.09 13:17

Sports