Sporta laureāts: Sabiedrība aicināta palīdzēt 1

Sportisti atskatīsies uz olimpiskajā gadā veiktajiem sasniegumiem

Tuvojas gada nogale. Vēl ir laiks, lai ar plašas sabiedrības atbalstu pieteiktu kandidātus tradicionālajam konkursam "Valkas rajona sporta laureāts".

 

Sportistiem šis gads bija olimpiskais. XXIX vasaras Olimpiskajās spēlēs Pekinā piedalījās mūsu riteņbraucējs Gatis Smukulis, no Latvijas II olimpiādes Ventspilī medaļas mūsu rajonam izcīnīja Austris Štāls un Jānis Grīnbergs pludmales volejbolā, Liene Puriņa un Raivis Zaķis vieglatlētikā, Gatis Smukulis riteņbraukšanā.

 

Anketas jāiesniedz līdz 10. janvārimOrientierists Artūrs Pauliņš piedalījās pasaules junioru čempionātā, Sendijs Kangro Eiropas jauniešu čempionātā, Pēteris Bušs Pasaules čempionātā akadēmiskajā airēšanā U - 18 grupā ieguva 6. vietu pārairu četriniekā. Šo sarakstu varētu turpināt ar veterānu, Latvijas čempionu, skolu komandu sasniegumiem.

 

Valkas rajona sporta laureātā tiks sveikti sportisti, kas izpildījuši kritērijus individuālos un komandu sporta veidos. Paredzēta apbalvošana nominācijās: sportiskākā mācību iestāde skolu grupā ar skolēnu skaitu mazāku par 100 skolēniem; sportiskākā mācību iestāde skolu grupā no 100 līdz 200 skolēniem; sportiskākā mācību iestāde skolu grupā virs 200 skolēniem; gada labākais sportists; gada labākā sportiste; gada sporta veterāns; gada sporta veterāne; gada treneris, labākais sporta skolotājs; labākā komanda; labākā sporta organizācija (sporta klubs, pilsētas pašvaldība, lauku pašvaldība).

 

"Vērtēšanai tiek izvirzīti Valkas rajona iedzīvotāji no 14 gadu vecuma (arī tie, kas startējuši citu rajonu komandās), sportisti, kas pārstāv Valkas rajona komandu un iestādes par sportiskajiem sasniegumiem laika posmā no 1. janvāra līdz 31. decembrim. Laureātu anketas iesniedzamas līdz nākamā gada 10. janvārim," informē Valkas rajona galvenā speciāliste sporta jautājumos Mudīte Gerke.

 

Lai nebūtu pārmetumuSporta padomei ir pārmests, ka ne visi sportisti, kas pelnījuši laureāta nosaukumu, ir apbalvoto sarakstā. Tāpēc visi sabiedrības pārstāvji, sporta klubu, sporta skolu un pašvaldību vadītāji aicināti iesniegt informāciju par sporta laureātiem individuālos un komandu sporta veidos, kā arī aizpildīt nomināciju anketas, norādot informācijas avotu datu pareizības pārbaudei un iesūtīt Valkas rajona padomei Semināra ielā 9, Valkā, vai pa e-pastu [email protected].

 

 

"Valkas rajona sporta padomes pēdējā sēdē klātesošie nosauca tikai drošos zināmos kandidātus. Daži cilvēki nevar pārzināt visas sporta jomas, tāpēc aicinām palīgā sabiedrību, lai pēc tam nevajadzētu uzklausīt pārmetumus par neobjektivitāti," skaidro Smiltenes sporta centra vadītājs Guntars Markss.

 

 

Viņš uzskata, ka, tā rīkojoties, ir lielākas iespējas nepieļaut kļūdas. Iespējams, tehnisko sporta veidu entuziasti, atskaitot autosportu, Valkas rajonā mazāk zināmi.Sporta laureāta pilnu nolikumu var izlasīt šim rakstam pievienotajā failā.

Komentāri 1

Roliks

""Lembim"" jeb Gatim Smukulim ne tikai pa laureatu klut vaidzetu..:D
A,kas ir a Lieni Purinu....kka nekas nav ipasi dzirdets

pirms 12 gadiem, 2008.12.04 18:58

Sports