Sporta veterāniem šoreiz izlozē nepaveicās

Sestdien un svētdien Daugavpilī notika Latvijas sporta veterānu (senioru) savienības 45. sporta spēļu sacensības vairākos sporta veidos. Valkas rajona sporta veterāni piedalījās volejbolā V 50+ grupā un pavasara krosā.

Volejbolistiem visu noteica neizdevīgā izloze. 13 komandas sadalīja četrās apakšgrupās. Jau sākumā bija skaidrs, ka Valmieras, Madonas rajonu un Jūrmalas pilsētu neizdosies uzvarēt. Tā arī notika - no cīņām par augstāku vietu bija jāizstājas. Valcēnieši palika 13. vietā. "Jūs bijāt tā saucamajā "nāves" grupā," pēc sacensībām atzina galvenais tiesnesis Imants Melderis.

Toties krosā komanda jutās drošāk. "Startējot nepilnā sastāvā 15 komandu konkurencē, Valkas rajona komandai 9. vieta," "Ziemeļlatviju" informē Valkas rajona sporta veterānu vadītājs Maksis Stepītis.

Divu kilometru distancē S 55+ grupā Aija Lāce izcīnīja 3. vietu. S 40+ 5 kilometru distancē pārliecinoši uzvarēja Zita Sproģe, bet trešajā vietā - Lija Krūkliņa, turklāt viņas zaudēja tikai trijām S 30+ grupas sportistēm un pārspēja visas S 35+ skrējējas. V 50+ grupā Ēriks Jukāms ierindojās 10. vietā, bet Iveta Karole savā grupā bija astotā Ziedonim Zaļkalnam 8 kilometru distancē nedaudz pietrūka līdz bronzas medaļai. Viņš palika ceturtais.