Sportlat sezona noslēgusies

Ar duatlona sacensībām Biķernieku sporta kompleksa trasē ir noslēgušās Sportlat balvas izcīņas sacensības, kas notika 17 posmos. Valkas novadu tajās pārstāvēja Andris Dainis un Aivars Krastiņš, bet Smilteni - Vilis Mednis un Vairis Krauklis.

Meistarības īsajā distancē vajadzēja skriet 3,2 kilometrus, pēc tam nobraukt 22 kilometrus ar velosipēdu un vēlreiz noskriet 3,2 kilometrus. Principiālā cīņā A. Dainim izdevās apsteigt savus sīvākos konkurentus Vladimiru Kļavnieku no Rīgas un Jāni Kaimiņu no Ogres.

Tieši pēdējais sacensību posms izšķīra, kurš uzvarēs sezonas kopvērtējumā. Tieši šādā secībā sarindojās pirmais trijnieks V60 grupas kopvērtējumā. Iegūto punktu blīvums liecina par cīņu sīvumu. A. Dainim 7959 punkti, V. Kļavniekam 7923 un J. Kaimiņam 7917. V. Mednis izcīnīja 8. vietu. Pirmo reizi šajās sacensībās startēja A. Krastiņš.

Savukārt V. Krauklis veica duatlona pilno distanci - 4,8 km + 27,5 km + 3,2 km. Viņam savā grupā 13. vieta.Sportlat balva ir lielākais multisporta sacensību seriāls Latvijā, kas notika jau sesto sezonu. Sacensību mērķis ir popularizēt sportisku un veselīgu dzīvesveidu, kā arī vienot enerģiskus, optimistiskus un aktīvus cilvēkus, kurus interesē jauni izaicinājumi.

Sports