Stafetēs ar improvizāciju 2

Trikātas pamatskolā notika Valkas rajona skolu sacensības netradicionālajās stafetēs 1993. - 1995. gadā dzimušajiem.

 

Pavisam sacensībās piedalījās piecu skolu komandas. Šoreiz nebija nevienas pilsētu skolas. Sacensību galvenais tiesnesis Ādolfs Bondars priecājas, ka mazās lauku skolas lieliski prot noorganizēt sacensības.

 

 

Pagājušajā reizē tādas bija Variņos, nu - Trikātā. "Organizatori bija parūpējušies ne tikai par našķiem skolēniem, bet arī par piemiņas suvenīriem katrai skolai," stāsta Ā. Bondars.

 

Par pārliecinošiem līderiem kļuva mājinieki - trikātieši. No sešiem sacensību veidiem Trikātas pamatskola sporta skolotāja Guntara Purgaļa vadībā uzvarēja piecos. Panākumu palīdzēja kaldināt Elvijs Škirikovs, Kristaps Vilcāns, Gatis Ziemulis, Arturs Visors, Rihards Brinģins, Lauris Brinģins, Gunita Pīre, Jolanta Kaupe, Lonija Ernstberga, Solvita Boža, Sabīne Dubriniece un Mudīte Zivtiņa.

 

Otro vietu izcīnīja Ērģemes pamatskolas komanda ar skolotāju Gitu Dreijeri. Trešajā vietā - Plāņu pamatskola skolotāja Anša Kalniņa vadībā. Savukārt ceturtajā vietā Variņu pamatskola (Ita Meļķe), bet sacensību tabulu noslēdz palsmanieši ar skolotāju Agnesi Akotu-Ķūrēnu.

 

"Centāmies kā mācējām. Bērniem patika. Vien žēl, ka šīs sacensības neatbalstīja daudzas citas skolas," stāsta skolotājs G. Purgalis. Viņš par dominējošiem elementiem izraudzījās darbošanos ar pildbumbām un skriešanu. Sporta skolotājs šādas sacensības organizē pirmo reizi. Viņam tā ir jauna pieredze, un, ja kaut kas līdzīgs būtu jāveido atkal, tad daudzas lietas tiktu uzlabotas.

 

Šādas sacensības lielajiem bērniem notika pirmo reizi. Pērn tās bija tikai jaunākajā grupā. "Stafetes patiešām bija interesantas, turklāt viss notika jaukā atmosfērā. Arī par cīņas sparu nevarējām sūdzēties, jo, piemēram, otro vietu no trešās šķīra tikai viens punkts," komentē Ērģemes pamatskolas sporta skolotāja Gita Dreijere. Viņa cer, ka šādas sacensības ar nelielu nenopietnības pieskaņu notiks arī nākamgad.

Komentāri 2

Sports