Startē jaunie vieglatlēti

Arī Smiltenes sporta skolas sportisti, trenera Guntara Marksa audzēkņi, bija to vairāku simtu jauno vieglatlētu vidū, kuri Rīgas Sporta manēžā sacentās sporta skolas "Arkādija" atklātajās vieglatlētikas sacensībās telpās.

No smilteniešiem augstāko vietu izcīnīja Jāzeps Groza, uzrādot otro labāko rezultātu 300 metru skrējienā. Vēl J. Groza ierindojās 5. vietā tāllēkšanā. Danai Sīpolai 4. vieta - 60 metru skrējienā; Klāvam Gulbim 6. vieta - lodes grūšanā; Lindai Golovinai 7. vieta - tāllēkšanā; Matīsam Velpam 16. vieta - 300 metru skrējienā. 60 metru skrējienā 9. -10 vietu dala Rolands Išējevs un Klāvs Gulbis. Savukārt Smiltenes BJSS audzēkne Una Kalnīte Baltijas valstu jaunatnes sacīkstēs vieglatlētikā Igaunijā, Viru, izcīnīja 5. vietu lodes grūšanā. Katru valsti katrā disciplīnā pārstāvēja divi dalībnieki. "Una šāda mēroga sacensībās startēja pirmo reizi. Tāpēc arī satraukums vēl bija liels, un cerēto rezultātu Una nesasniedza," saka Unas treneris G. Markss.