Startē veterānu sporta spēles

Ar sacensībā galda tenisā sestdien Iecavā sākās Latvijas sporta veterānu (senioru) savienības 45. sporta spēles.

Sacensībās pavisam piedalījās 24 komandu 127 dalībnieki. Starp viņiem gan tikai 27 daiļā dzimuma pārstāves. "Interesanti, ka šajās sacensībās vinnētājas bija tās komandas, kurās startēja dāmas," komentē Valkas rajona veterānu sporta dzīves vadītājs Maksis Stepītis.Kopvērtējumā uzvarēja Rīgas pilsētas komanda, aiz sevis atstājot Rīgas sporta veterānu kluba 1. komandu un Rīgas rajona komandu. Valkas rajona komanda ierindojās 13. vietā.Šajās sacensībās nepaveicās valsts spēcīgākajam galda tenisa veterānam Jurim Siliņam, kurš izcīnīja "tikai" otro vietu V40+ grupā 30 dalībnieku konkurencē. Uldis Sūna ierindojās 17. vietā V50+ grupā 31 dalībnieka konkurencē. Juris Būka un Viesturs Jundzis savās grupās izcīnīja 9. vietu, bet Kazimirs Veigulis - 17. vietu.