Svētkos spēlē zolīti un šahu

Valsts svētku brīvdienās Valkas šaha klubā notika pilsētas atklātais čempionāts zolītē. 18 dalībnieku konkurencē pirmo vietu ar 27 punktiem (+81) izcīnīja smiltenietis Andris Poncius.

Otrajā vietā Jānis Antons no Valkas. Viņam 25 punkti (+44). Pirmo trijnieku ar 24 punktiem (+31) noslēdza Vasilijs Kozlovs (Valka). Sieviešu konkurencē labākā, bet absolūtajā vērtējumā ceturtā ir Gunta Paegle (23 punkti). Uzvarētāji saņēma Valkas domes kausus un balvas.

Valsts 90. dzimšanas dienai veltītajā šaha turnīrā skolēniem uzvarēja Igors Matvejevs, atstājot aiz sevis Artūru Levicki un Gunāru Niedru.

18. novembrī Lādezerā notika Vidzemes čempionāts šaha veterāniem. Turnīrā piedalījās 29 dalībnieki. Sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja valcēniete Vera Mikijanska. Ne tik labi veicās vīriešiem - Vsevolods Dudzinskis 6. vietā, Uldis Muižarājs astotais un vienu vietu zemāk ierindojās Grigorijs Hodorkins.