Tautas bumbā finālā rajona komandas 2

13. decembrī Jelgavas 4. pamatskolas sporta zālē notika Latvijas 62. skolēnu spartakiādes finālsacensības tautas bumbā mazo pamatskolu grupā (1997. - 1999. gadā dzimušie). No Valkas rajona sacensībās piedalījās Ēveles un Grundzāles pamatskolas meiteņu un zēnu komandas.

 

Pirmo gadu sacensības puišiem un meitenēm norisinājās atsevišķi. Meitenēm finālā par pirmo vietu sacentās Grundzāles un Ēveles komandas. Grundzāliešu sporta skolotājs Māris Stabiņš pastāstīja, ka, lai noskaidrotu uzvarētāju, bija jāizcīna uzvara divās spēlēs. Vienas spēles ilgums - divas reizes pa piecām minūtēm.

 

 

Pirmajā pārliecinoši uzvarēja Ēveles meitenes, bet nākamajās divās spēlēs uzvarēja grundzālietes, līdz ar to viņas kļuva par Latvijas 62. skolēnu spartakiādes uzvarētājām. Komandā spēlēja Liena Zazerina, Monta Veronika Meijere, Linda Meijere, Linda Kukaine, Anete Čama, Ieva Ozoliņa, Ance Klaudija Ozoliņa, Kristīne Rogule, Santa Jaunbērziņa un Renāte Gulbe.

 

Savukārt zēnu grupā Ēveles pamatskolai 2. vieta, bet Grundzāles puišiem šoreiz nācās samierināties ar 4. vietu. "Sacensības mazliet ekstrēmas padarīja tas, ka tās notika vēsā sporta zālē," saka M. Stabiņš.

 

Nākamās tautas bumbas sacensības notiks 7. februārī Valkā, kur tiks noskaidrotas Vidzemes spēcīgākās komandas.

Komentāri 2

Sports