Tehniskais sporta klubs "Smiltene" aizvada labāko sezonu

Jau pavasarī «Covid-19» pandēmija skāra daudzas nozares, nācās ciešāk savilkt jostu un meklēt risinājumus, kā turpināt ikdienas darbu. Ārkārtas situācija valstī ietekmēja arī tehniskā sporta kluba «Smiltene» šā gada plānus, pavasara pusē nācās atcelt vairākas sacensības, bet šobrīd tās vispār ir aizliegtas.

Tehniskā sporta kluba «Smiltene» valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla atklāj, ka, neskatoties uz to, ka «Covid-19» dēļ Tepera trasē nenotika folkreiss un divi pirmie «Vasaras autosprinta» posmi, šī sezona ir bijusi labākā. 

«Divi faktori, kāpēc tas tā notika. Liels ieguvums šosezon bija īres kartingi, kurus iegādājāmies, veiksmīgi īstenojot projektu. Noslogojums visus šos mēnešus bija liels, tagad tikai sezona iet uz beigām. Pēc iepriekšēja pieraksta strādājam sestdienās un svētdienās. Reklāma aizgāja no mutes mutē. Ja nebūtu kartingu, kluba bilance būtu krietni skaudrāka. Vēl ļoti veiksmīgs bija augusta autokross. Sākumā skeptiski raudzījāmies uz apmeklētāju aktivitāti, jo katram iepriekš piesardzības nolūkos bija jāreģistrējas mājaslapā, norādot gan cilvēku skaitu, gan ieeju, kuru izmantos, ieejot pasākuma teritorijā. Mums par pārsteigumu, autokrosa skatītāju bija daudz, sasniedzot tobrīd maksimālo pieļaujamo cilvēku skaitu publiskajos āra pasākumos,» stāsta V. Tralla. 

Viņš atklāj, ja sezona ir bijusi laba, tā ir iespēja domāt par attīstību un investīcijām. Pateicoties ieņēmumiem no pasākumiem, tehniskais sporta klubs iegādājās lietotu ekskavatoru. 

Jāpiebilst, ka gaidāmajā ziemas sezonā Tepera trasē nav plānotas sacensības. «Ziemas autosprintu»  nerīkojam jau divas sezonas, jo Latvijā pēdējos gados nav īstas ziemas. Tāpēc, ja valdības noteiktie ierobežojumi ļaus un ārā būs atbilstoši laikapstākļi ziemai, rīkosim Trases dienu, kurā ikvienam  būs iespēja uzlabot savas braukšanas iemaņas,» saka V. Tralla.

Sports