Tērvetē – arī Valkas rajona MTB braucēji 2

11. aprīlī Tērvetē notika pirmais šās sezonas "Sportlat balvas" MTB posms un pulcēja 550 lielus un mazus riteņbraucējus.

Salīdzinot ar pagājušo gadu, trasē tika veiktas pozitīvas izmaiņas.Vīriešiem uzvarētājus noteica astoņās vecuma grupās, savukārt dāmu konkurencē - sešās.V16 vecuma grupā Toms Markss 35 dalībnieku konkurencē izcīnīja 5. vietu, bet Helvijs Riženkovs - 31. Savukārt V35 grupā smiltenietim Mārim Velikam 62. vieta. V40 vecuma grupā Guntars Baranovskis izcīnīja 4. vietu un tas ir labākais smilteniešu sasniegums. Valcēnietim Ivaram Lācim 43. vieta 73 konkurentu vidū. Dāmu konkurencē Valkas rajona sportistes nepiedalījās.

"Distance vijās pa rehabilitācijas centra "Tērvete" apkārtni, Tērvetes dabas parku, ļaujot izbaudīt gan braukšanu pa meža takām, gan smilšainiem ceļiem. Laika apstākļi bija dāvājuši kārtīgu pavasara sajūtu," stāsta "Sportlat" mārketinga speciāliste Aija Puzaka. 2. maijā MTB sacensības notiks Dikļos.

Komentāri 2

Smiltenietis

Vēl šajās sacensībās startēja Toms Knostenbergs, kurš savā grupā izcīnīja 1. vietu un Inga Ērgle, kura arī ļoti labi veica distanci.

pirms 12 gadiem, 2009.04.15 11:34

autors

Žēl, ka viņi nebija uzrādījuši, ka pārstāv Smilteni vai kādu citu vietu Valkas rajonā.

pirms 12 gadiem, 2009.04.15 11:50