“top!” ielu stafetes jau desmito gadu. Rezultāti 1

"Piedalīšos obligāti!" tāds bija smiltenietes Līgas Krūmiņas Krīgeres meitas Lindas (trīs gadi) lēmums piedalīties maija "top!" ielu stafetēs Smiltenē. Tās atklāja pirmsskolas vecuma bērni kopā ar saviem vecākiem, māsām un brāļiem, tostarp arī Linda ar mammu.

 

"Sākuma meita iesildījās un trenējās, bet, kad bija jāskrien sāka sāpēt kāja. Tāpēc piepalīdzēju un līdz galam tikām. Skrējiena laikā Linda pasniedza palīdzīgu roku bērnudārza biedrenei," stāsta Lindas mamma.

 

L. Krūmiņa Krīgere domā, ka ielu stafetes ir jauka tradīcija ģimenēm, arī bērniem patiess prieks par sacensībām un balviņām.

 

Sacensību organizators Guntars Markss pastāstīja, ka šoreiz - jubilejas gadā "top!" ielu stafetēs tika pārstāvētas 19 mācību iestādes no četriem rajoniem - Valkas, Cēsu, Alūksnes un Limbažu.

 

Pirmo reizi sacensībās piedalījās arī igauņi no Valgas ģimnāzijas, kā arī kuplā skaitā bija ieradušies Priekuļu vidusskolas skolēni.

 

Šogad ielu stafetēs pavisam startēja 75 komandas, katrā pa astoņiem dalībniekiem (četras meitenes un četri zēni). Savu dalību bija pieteikušas vairāk nekā 75 komandas. Sporta klasē piedalījās 600 dalībnieki un aptuveni 150 pirmskolas vecuma bērni, kuri skrēja divās vecuma grupās (līdz 5 gadiem un sešgadīgie kopā ar septiņgadīgajiem).

 

Vienu no masveidīgākajiem sporta pasākumiem Vidzemē atklāja pirmskolas vecuma bērni, kurus distancē pavadīja un uzmundrināja vecāki un maskas.

 

"Vislielākā atsaucība bija vērojama 4. - 5. gadu vecuma grupā, kurā piedalījās ap 20 komandām," saka G. Markss.

 

Viņaprāt, pārsteidzoši liela atsaucība bija tieši no visjaunākajiem dalībniekiem, kuri pulcējās kuplā skaitā.

 

"Tas liecina, ka Smiltenē noteikti izaugs jaunie vieglatlēti, futbolisti, basketbolisti un hokejisti," aizdomājas sacensību organizators G. Markss.

 

Sacensību rezultāti pa grupām:

2. - 3. klašu grupā

1. vietā Valgas ģimnāzija, 2. Smiltenes Centra vidusskolas pirmā komanda, 3. Apes vidusskola;

4. - 5. klašu komandu grupā

- 1. Valgas ģimnāzija, 2. Smiltenes Centra vidusskolas pirmā komanda, 3. Priekuļu vidusskolas otrā komanda;

6. - 7. klašu grupā - 1. Smiltenes ģimnāzijas pirmā komanda, 2. Smiltenes Centra vidusskola, 3. Smiltenes ģimnāzijas otrā komanda;

8. - 9. klašu grupā - 1. Valgas ģimnāzija, 2. Alojas Ausekļa vidusskola, 3. Smiltenes ģimnāzijas pirmā komanda;

10. - 12. klašu grupā - 1. Valkas ģimnāzija, 2. Smiltenes ģimnāzijas pirmā komanda, 3. Smiltenes Centra vidusskolas pirmā komanda.

Komentāri 1

Aija

Piekrītu, ka pasākums tiešām mudina bērnus pievērsties sportiskām aktivitātēm. Laba organizācija, labas balvas, prieks bērniem un arī vecākiem.

pirms 13 gadiem, 2008.05.06 22:25

Sports