„Tour Of Quatar” otrajā posmā Smukulis finišē lielajā grupā, ierindojoties 45. vietā

Kataras daudzdienu velobraucienā tika aizvadīts otrais posms, kurā finiša spurtā uzvaru izcīnīja „Garmin-Cervelo" komandu pārstāvošais vācu sportists Henrihs Hausslers. Gatis Smukulis finišu sasniedza lielās grupas vidū, izcīnot 45. vietu.

Otrajā posmā dalībniekiem bija jāveic 135,5 kilometru gara distance. Lai arī distances laikā norisinājās vairāki atraušanās mēģinājumi, tomēr finišu peletons sasniedza kopā un uzvarētājs noskaidrojās finiša sprintā. Tajā ātrākais bija Henrihs Hausslers no „Garmin -Cervelo" komandas, aiz sevis atstājot itāli Danielu Bennati (Leopard -Trek komanda) un krievu Denisu Galimzanovu (Katusha komanda.)

Smiltenietis Gatis Smukulis finišēja lielajā grupā un izcīnīja 45.vietu 124 sportistu konkurencē. Lielajā grupā finišu sasniedza 97 riteņbraucēji. Jauno braucēju konkurencē Smukulis šajā posmā izcīnīja 15. vietu, bet Smukuļa pārstāvētā vienība„HTC -Highroad" komandu vērtējumā ierindojās otrajā vietā.

Kopvērtējumā pēc aizvadītajiem diviem posmiem velobrauciena vadībā atrodas pazīstamais beļģu sprinteris Toms Bonens (Quickstep Cycling komanda), kurš tikai par vienu sekundi apsteidz šī posma uzvarētāju Haussleru. Trešajā vietā, atpaliekot no Bonena četras sekundes, atrodas pazīstamais Šveices riteņbraucējs Fabians Kančelara.

Gatis Smukulis šobrīd kopvērtējumā ieņem 56. vietu, no Bonena atpaliekot par 12 minūtēm un 50 sekundēm. Jauno braucēju konkurencē Smukulis ieņem 12. vietu, bet „HTC -Highroad" komandu vērtējumā ieņem 5. vietu.

Šodien dalībniekus gaida trešais posms, kurā dalībnieki veiks 150,5 kilometrus garu distanci.