„Trek –Philips” MTB maratona otrajā posmā Pļaviņās Smiltenes riteņbraucēji izcīna četras uzvaras 2

Sestdien, 21. maijā, Pļaviņu apkaimē tika aizvadīts „Trek -Philips" MTB maratona otrais posms, kurā uzvaru, tā pat kā Smiltenē, izcīnīja „Rietumu -Delfin" komandas riteņbraucējs Dmitrijs Sorokins, bet no Smiltenes sportistiem uzvaras savās vecuma grupās izcīnīja Toms Knostenbergs, Agnis Apse, Rūta Brakovska un Ivo Šnē.

Sestdien Pļaviņu pievārtē esošajā sporta un atpūtas kompleksā „Mežezers" tika dots starts „Trek -Philips" MTB maratona otrajam posmam, kurā sacentās vairāk kā 300 dalībnieku no dažādiem Latvijas reģioniem. Tāpat kā Smiltenes posmā, sacensību organizatori dalībniekiem piedāvāja startēt 50 kilometru maratona distancē vai 25 kilometru garajā pusmaratonā.

50 kilometru garajā maratona distancē par uzvarētāju kļuva „Rietumu -Delfin" komandas riteņbraucējs Dmitrijs Sorokins, kurš bija labākais arī pirmajā posmā Smiltenē. Sorokins distanci veica 1 stundā 58 minūtēs un 41 sekundē, par 57 sekundēm apsteidzot Raivi Zīmeli no „Trek -Philips Sport 2000" komandas. Trešo vietu izcīnīja rīdzinieks Konstantīns Smotrovs („ebike/4ever" komanda), kurš no Sorokina atpalika par 1 minūti un 14 sekundēm.

Sieviešu konkurencē startēja divas šī brīža labākās Latvijas MTB riteņbraucējas Ivanada Eiduka un jaunā Latvijas čempione Lelde Ardava (abas no „Rietumu -Delfin" komandas). Uzvaru Pļaviņās svinēja Ardava, kura 50 kilometru garo distanci veica 2 stundās 27 minūtēs un 28 sekundēs, par 1 minūti un 18 sekundēm apsteidzot komandas biedrenei Eiduku. Trešajā vietā, no Ardavas atpaliekot vairāk kā par 30 minūtēm, ierindojās siguldiete Maija Kvedere.

No bijušā Valkas rajona sportistiem 50 kilometru garo distanci visātrāk veica smiltenietis Toms Knostenbergs no „Trek Philips Sport 2000" komandas, kurš ierindojās sestajā vietā. Knostenbergs distanci veica 2 stundās 3 minūtēs un 39 sekundēs, sacensību uzvarētājam zaudējot 4 minūtes un 58 sekundes.

U -23 vecuma grupā smiltenietis izcīnīja pārliecinošu uzvaru, tuvāko sekotāju Ričardu Zviedri no Valmieras apsteidzot par nepilnām 12 minūtēm. Lielisku rezultātu uzrādīja cits Smiltenes riteņbraucējs Agnis Apse („Kaivo -Vudlande"), kurš izcīnīja pārliecinošu uzvaru V 40 grupā, bet absolūtajā vērtējumā bija desmitais. Jāizceļ arī Guntis Viļums (Smiltene), kurš izcīnīja otro vietu V 50 grupā.

25 kilometru garajā pusmaratonā smilteniešiem divas uzvaras. Jauniešu konkurencē nepārspēta palika „4 sekundes Smiltene" komandas riteņbraucēja Rūta Brakovska, kura distanci veica 1 stundā 23 minūtēs un 48 sekundēs, savu tuvāko sekotāju Anci Janevicu no Ikšķiles apsteidzot par 4 minūtēm un 50 sekundēm.

Trešajā vietā šajā meiteņu grupā ierindojās Brakovskas komandas biedrene Nelda Dinga. V 12 grupā uzvaru izcīnīja cits „4 sekundes Smiltene" komandas jaunais sportists Ivo Šnē. Jāuzteic arī Edijs Trijēcis, kuram otrā vieta atvērtajā klasē

„Trek -Philips" MTB maratonu trešais posms norisināsies 12. jūnijā Apē.

Bijušā Valkas rajona riteņbraucēju rezultāti vecuma grupās „Trek -Philips" MTB maratona otrajā posmā Pļaviņās:

„Trek -Philips" 50 kilometru maratons

U -23 vecuma grupa (12 dalībnieki)

vietā Toms Knostenbergs („Trek -Philips -Sport 2000")

5. vietā Jānis Brakovskis („4 Sekundes Smiltene")

7. vietā Gints Vilisters („4 Sekundes Smiltene")

10. vietā Mārcis Sīmanis (Smiltene)

V -30 grupa (40 dalībnieki)

4. vietā Jānis Roskošs („Smiltene")

V -40 grupa (39 dalībnieki)

vietā Agnis Apse („Kaivo -Vudlande")

5. vietā Andrejs Iļjenko („Smiltene")

24. vietā Uldis Vilisters („4 Sekundes Smiltene")

V -50 grupa (4 dalībnieki)

vietā Guntis Viļums („Smiltene")

„Sport 2000" 25 kilometru pusmaratons

Jaunietes (4 dalībnieces)

vietā Rūta Brakovska („4 Sekundes Smiltene") vietā Nelda Dinga („4 Sekundes Smiltene")

V -12 grupa (2 dalībnieki)

vietā Ivo Šnē („4 Sekundes Smiltene")

Atvērtā klase (90 dalībnieki)

vietā Edijs Trijēcis („Akachi team")

33. vietā Mareks Grundejs („Akachi team")

46. vietā Iveta Kazaine (Smiltene)

49. vietā Mikus Sarma („EMU")

61. vietā Aleksandrs Vasiļjevs (Smiltene)

Komentāri 2

...

Atvērtajā klasē starp sievietēm 3.vieta Iveta Kazainei. :)

pirms 9 gadiem, 2011.05.23 21:44

Toms!

1. Atvainojos par nepilnībām pie rezultātiem, izlabosim.
2. Diemžēl šajās sacensībās (vismaz pēc rezultātiem spriežot) nav atvērtās klases sieviešu vērtējuma, šajā grupā visi tiek vienādi vērtēti.

pirms 9 gadiem, 2011.05.23 22:20