Turpinās gatavošanās čempionātam futbolā

Otro pārbaudes spēli savā laukumā ir aizvadījuši FK "Valka" futbolisti, tiekoties ar 3. līgas komandu FK "Ineši". Izcīnīta grūta uzvara 5:3 (2:2).

Vārtus FK "Valka" labā guva Sergejs Thielemanns (2), Georgijs Kurdelia, Konstantins Belovs, Mareks Cibuļskis."Šī spēle man nepatika, kaut kā nevedās. Varbūt pietrūka vajadzīgā noskaņojuma. Pirms spēles puišiem izstāstīju, ko vēlos redzēt laukumā, bet tā arī no visa sacītā neko neredzēju," komentē spēlējošais treneris Agnis Kārkliņš.

Viņš piebilst, ka vienīgais pozitīvais ir rezultāts un tas, ka izdevās pārbaudīt vairākus jaunus spēlētājus. Treneris atzīst, ka pretinieks bija pašvaks. Arī valcēniešu komandā trūka vairāku pamatsastāva spēlētāju. Iespējams, arī tāpēc spēle izskatījās tik blāva. Visvairāk nevedās saspēle.

Līdz čempionāta sākumam, tas ir, pirmajai spēlei 8. maijā ar FK "Priekuļi", atlikušas vēl gandrīz divas nedēļas. Laiks labāk sagatavoties vēl ir. Arī nākamsestdien būs pārbaudes spēle. Pretinieks vēl tiek meklēts. FK "Ineši" treneris Kaspars Konošonoks valcēniešiem pastāstīja par sava kluba grūtībām un problēmām. Komanda turpina gatavoties 3. līgas čempionātam.

 

Sports