Turpinās pieteikšanās Lugažu beach karalis 2011

Līdz 9.jūlijam turpinās pieteikšanās biedrības „Traktorciems" rīkotajam turnīram „Lugažu beach karalis 2011", kurā noskaidrosim spēcīgāko Valkas novada volejbolistu. Turnīrs norisināsies 16.jūlijā,sākums plkst. 10 Lugažu ciemā smilšu pludmales volejbola laukumos.

Biedrība aicina pieteiktos Valkas novada volejbolistus, kas savu meistarību spodrinājuši dažāda veida turnīros, priekšroku dodot tām sacensībām, kas norisinās Valkas novadā, ieskaitot sporta spēles attiecīgajā disciplīnā.

Spēlētājiem jāpiesakās individuāli līdz 9. jūlijam rakstot uz e-pastu [email protected] savu vārdu, uzvārdu, vecumu, dzīvesvietu un īsu spēļu aprakstu, kurās ir piedalījies. Par iespēju startēt turnīrā katrs spēlētājs tiks informēts individuāli.

Sacensībās piedalīsies 16 spēlētāji 4 apakšgrupās un katru spēli spēlējot ar citu partneri, cīnoties par uzvarām un gūtajiem punktiem individuāli. Gadījumā, ja sacensībai pieteiksies vismaz 4 sieviešu kārtas spēlētājas, tiks izveidota atsevišķa apakšgrupa un notiks sacensība par titulu „Lugažu beach princese 2011".

16.jūlijā no plkst. 9:00 -10:00 pasākuma reģistrācija un izloze, Lugažos pie ūdenstorņa pludmales volejbola laukumiem . 10:00 spēļu atklāšana un sacensību sākums.

Biedrība „Traktorciems" saka lielu paldies visiem tiem aktīvajiem Valkas novada iedzīvotājiem, kas jau pieteikuši , kā arī visiem atbalstītājiem :Z/s Kalnpierbes, SIA Vārpas 1, Valkas pagasta pārvaldei, Valkas pagasta Saieta namam.

Tiekamies 16.jūlijā Lugažos, lai noskaidrotu Valkas novada beach karali!

Sports