Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās reģistrācija Valkas četrcīņai

22. jūnijā Valkā norisināsies otrais Valkas četrcīņas posms – šosejas riteņbraukšana. Uz to joprojām pieejama iepriekšēja reģistrācija.

Kā jau ierasts, šosejas riteņbraukšana notiks trīs distancēs – 87 km (Valka–Naukšēni–Valka), 60 km (Valka–Kārķi–Valka) un 30 km (Valka–Ērģeme–Valka).

Dalības maksa sportistiem, reģistrējoties vismaz septiņas dienas pirms sacensībām, ir četri eiro, bet, reģistrējoties sacensību dienā, – pieci eiro. Detalizētāka informācija: www.valka.lv/sports.>

Bērnu sacensībām veicamā distance pēc vecuma grupām –  400  vai 800 m. Tās ir bez maksas. 

Reģistrācija un numuru izņemšana no pulksten 9.30 pie Valkas pilsētas kultūras nama. Bērnu sacensību sākums pulksten 10. Kopējais starts visām pamatdistancēm pulksten 11. Apbalvošana notiks pēc sacensībām, kad finišējuši visi dalībnieki.

Valkas četrcīņas posms šosejas riteņbraukšanā ir iekļauts Latvijas kausa izcīņā kā 1. kategorijas sacensības un iekļauts Latvijas riteņbraukšanas sacensību kalendārā. Atbilstoši LRF nolikumam, kopējais balvu fonds ir 830 eiro. Ar naudas balvām apbalvos uzvarētājus: 1. vieta saņems 100 eiro, 2. vieta – 75 eiro, 3. vieta – 50 eiro, 4. vieta – 40 eiro, 5. vieta – 30 eiro, 6. vieta – 20 eiro.
Vidējās distances (60 kilometru) uzvarētāji saņems: 1. vieta 50 eiro, 2. vieta 30 eiro, 3. vieta 20 eiro.

Sports