Tuvojas Valkas novada čempionāts volejbolā un florbolā 3

Valkas šā gada novada atklātais čempionāts volejbolā sāksies 9. aprīlī no pulksten 9.30, bet novada atklātais čempionāts florbolā notiks, sākot no 12. aprīļa otrdienās un ceturtdienās pulksten 18 Valkas ģimnāzijas sporta hallē saskaņā ar sastādīto spēļu kalendāru.

Sacensības organizē un vada Valkas novada dome kopā ar volejbola un florbola klubu "Valka" sadarbībā ar uzaicinātiem tiesnešiem. Pieteikumi iesniedzami līdz 8. aprīlim pa e-pastu: [email protected].

Florbola čempionāta galvenais tiesnesis būs Andris Dainis, galvenā sekretāre - Vēsma Selga. Sacensībās var piedalīties ikviens florbola spēles cienītājs. No virslīgas komandā var pieteikt ne vairāk kā divus spēlētājus, bet no I līgas ne vairāk kā četrus spēlētājus.

Volejbola čempionāta galvenais tiesnesis būs Kārlis Raudiņš, galvenā sekretāre - Vēsma Selga. Sacensībās var piedalīties ikviens volejbola spēles cienītājs, taču nedrīkst būt šajā sezonā spēlējošu I līgas un virslīgas spēlētāju.

Sacensības notiks divos laukumos, un tajās piedalīsies sešas vai septiņas komandas. "Pagaidām pieteikumu nav atsūtījuši igauņi, taču viņi ir solījuši to izdarīt. Ja būs sešas komandas, tad čempionātu paspēsim noslēgt vienā dienā, taču, ja septiņas, tad tas prasīs divas dienas," skaidro galvenais tiesnesis K. Raudiņš. Paredzams, ka piedalīsies arī komandas no Smiltenes un Naukšēniem.

Komentāri 3

arturs

Par tādu sporta veidu kā basketbols Valkā nav dzirdējisneviens?
Kāpēc florbola čempionātu rīko katru gadu,bet basketbols ir aizmirsts?
Florbola čempionātu varam uzrīkot kaut vai uz gadu,bet pārējie sporta veidi-basketbols,volejbols,badmintons utt. norisinās vienas dienas laikā?
Kas par sviestu?
Tas nemaz nevar saukties par čempionātu.
Ja čaļiem vienā dienā ir jāizspēlē 3-4 spēles...labi ja vēl nav pēc kārtas 2 jāspēlē.
Davai tad florbola čempionātu rīkojam tā...vienas dienas garumā!
Bezpriģel!

pirms 9 gadiem, 2011.04.06 05:03

hmn

piekrītu par basketbolu.
gribētos redzēt ko citu, nevis volejbolu un florbolu nepārtraukti

pirms 9 gadiem, 2011.04.10 02:09

Sports