Ugunsdzēsības sportisti sezonu sāk ar panākumiem

Valkas jauno ugunsdzēsēju pulciņš jauno sezonu atklāja ar mačiem "Vecais jūras vilks" Jūrmalā, kurās jaunieši sacentās uzkāpšanā tornī ar āķkāpnēm.

 

Tās bija individuālās sacensības trijās vecuma grupās, kur piedalījās seši valcēnieši - Mārcis Šauja, Uģis Rācenis, Mārtiņš Beiša, Dairis Apša, Arturs Kurmejevs un Madars Dics.

 

Ziemas sacensības Rīgas 33. vidusskolā šogad nenotika dažādu tehnisku iemeslu dēļ, tādēļ jāpriecājas par panākumiem Jūrmalā.

 

"Kopvērtējumā vecākajā grupā Mārcis izcīnīja otro vietu, Uģis - trešo. Rezultāti nebija diži, taču līdz valsts čempionātam sagatavošanās laika vēl gana daudz," uzskata Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Operatīvās vadības pārvaldes operatīvais dežurants un komandas menedžeris Sergejs Drožžins.

 

Vidējā vecuma grupā Mārtiņš uzvarēja visus konkurentus - viņam viss izdevies lieliski, turklāt sasniegts labs rezultāts. Dairim Apšam - bronza. Jaunākajā grupā Arturs izcīnīja otro vietu, bet Madars - trešo. S. Drožžins uzskata, ka Madaram tas ir īpašs panākums, jo viņš sāka trenēties tikai šogad.

 

 

"Puisim vajadzētu būt gandarītam par tādu panākumu tik īsā laikā," nešaubās komandas vadītājs. Viņš izsaka nožēlu par negadījumu, kurā cieta Arturs Klots, jo puisis vairs nevar piedalīties komandas panākumu kaldināšanā.

 

Sacensības Jūrmalā atbalstīja SIA "Tīne", "Pepi Rer" un VUGD Valkas brigāde. Nākamās sacensības paredzētas 4. jūlijā Rīgas kausu izcīņā 100 metru šķēršļu joslas pārvarēšanā. Tas ir sava veida sagatavošanās posms Latvijas čempionātam, kas notiks 30. jūlijā. S. Drožžins cer, ka līdz tam laikam izdosies savākt un izveidot cīnīties spējīgu komandu. Viņš uzskata, ka tās nebūs vieglas sacensības, jo uzvarēt grib visi.

 

Vēl no 20. līdz 22. augustam Valmierā Daliņa stadionā notiks Baltijas čempionāts, kurā piedalīsies arī Baltkrievijas, Krievijas un, iespējams, arī citu Baltijas jūras valstu dalībnieki. Latvijas izlasē noteikti būs vismaz divi vai trīs valcēnieši.

 

Ugunsdzēsības sporta pulciņā joprojām aicināti jauni dalībnieki - 1994. gadā dzimuši un jaunāki.

Sports