Uzmanības centrā – Maira Brieža ceturtdaļfināla cīņas tiešraide

TV Play Baltics ir iegādājies Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas translācijas tiesības – ringā tiksies vadošie pasaules bokseri, lai trijās svara kategorijās cīnītos par Muhameda Ali balvu. Jau 11.novembrī, agrā Lāčplēša dienas rītā, Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis kāps boksa ringā, lai cīnītos ar Vācijas bokseri Noelu Mikaeljanu par iekļūšanu Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas 1.smagā svara pusfinālā. TV Play Baltics boksa cīņas tiešraides piedāvās pie trīs satura nodrošinātājiem: video satura platformā TVPlay Premium, kā arī īpaši izveidotajos TVPlay SportsX tiešraižu straumējumā, kas būs pieejami Lattelecom Helio interaktīvās televīzijas un Baltcom klientiem.
Lāčplēša dienas rītā – Latvijas labākais bokseris aizstāvēs Latvijas godu boksa ringāLatvijas labākais bokseris Mairis Briedis Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas 1.smagā svara ceturtdaļfinālā agrā 11.novembra rītā pēc Latvijas laika Čikāgā tiksies ar Vācijas bokseri Noelu Mikaeljanu. Supersērijas 1.smagā svara pusfinālā jau iekļuvuši kubietis Juniers Dortikoss un amerikānis Endrjū Tabiti, kuri savos ceturtdaļfinālos uzvarēja attiecīgi poli Mateušu Masternaku un krievu Ruslanu Faiferu.
Maira Brieža pretinieks ir Armēnijā dzimušais Vācijas bokseris Noels Mikaeljans. Mikaeljans profesionālajā ringā ir aizvadījis 24 cīņas un vienīgo zaudējumu piedzīvojis 2017.gada maijā pret poļu bokseri Kšištofu Vlodarčiku. Vēlāk tā paša gada septembrī Mikaeljans Berlīnē pēc punktiem uzvarēja amerikāni Aizeju Tomasu, kas līdz šim ir Noela pēdējā cīņa.

Vienā boksa vakarā ar Brieža – Mikaeljana cīņu Čikāgas UIC arēnā notiks arī 1.smagā svara ceturtais ceturtdaļfināls, kurā polis Kšištofs Glovackis tiksies ar krievu Maksimu Vlasovu. Ceturtdaļfinālu uzvarētāji iekļūs pusfinālā, kur turpinās cīņu par Muhameda Ali balvu.
Pasaules boksa supersērijas pirmajā sezonā cīņas notika divās svara kategorijās - 1.smagajā svarā un 2.vidējā svarā. Mairis Briedis Supersērijas pirmajā sezonā vispirms uzvarēja kubieti Maiku Peresu, bet 2018.gada janvārī līdzīgā cīņā pēc punktiem piekāpās ukrainam Oleksandram Usikam. Vēlāk finālā Usiks Maskavas Olimpiskajā ārēnā uzvarēja Krievijas bokseri Muratu Gasijevu, kļūstot par pirmo Muhameda Ali balvas ieguvēju 1.smagajā svarā. 2.vidējā svarā par uzvarētāju kļuva brits Kalums Smits, kurš septembra beigās Džedā, Saūda Arābijā septītajā raundā nokautēja savu tautieti Džordžu Grouvsu.
TV Play Baltics nodrošina lielās boksa nakts tiešraidi HD kvalitātē. Cīņu latviešu valodā komentēs TVPlay Sports komentētājs Aivars Zahārovs un viens no labākajiem Latvijas bokseriem Ričards Bolotņiks. Krievu valodā sporta komentētājs Vladimirs Ivanovs un bijušais bokseris Romans Dāboliņš.
Pasaules boksa supersērijas otrajā sezonā par Muhameda Ali balvu 24 bokseri cīnīsies trijās svara kategorijās - 2.vieglākajā, 2.vieglajā un 1.smagajā svarā.

Sports