Uzrāda labus rezultātus motokrosā 2

4. jūlijā Alojā, Jaunzemnieku moto trasē, notika L.A.M.A. motokrosa turnīra 7. posms.

 

Šoreiz Valkas rajona sportistiem veicies labi. Kurts Kuzmins 50cc klasē ieguvis pirmo vietu. 65cc klasē 2. Madars Švēde. 85cc klasē 2. Kalvis Skrastiņš, 5. Ralfs Mazjānis. Veterānu klasē 3. Artūrs Lejasblusa, savukārt Open klasē 14. Andris Krieviņš.

 

Kalvja tēvs Andis Skrastiņš informē, ka piedalījās arī divas meitenes - Anete Skrastiņa izcīnīja pirmo vietu, savukārt Elīna Kalniņa palika trešajā vietā.

 

Viņš piebilst: „Alojas trase bija salīdzinoši vienkārša. Atšķirīgais tas, ka parasti šajā trasē vienmēr ir lijis un visi mocījušies pa dubļiem, taču šoreiz laika apstākļi bija labvēlīgi."

 

Raivis Kuzims informē, ka dēls Kurts pirmā brauciena pirmajā aplī nokritis, un palicis pēdējais, taču līdz brauciena beigām visus panācis un finišējis trešais. Otrajā braucienā Kurts pārliecinoši bijis pirmais. Arī kopvērtējumā - pirmais.

 

„Pieņēmām lēmumu, ka Kurtam šis ir pēdējais gads 50cc klasē. Sākot ar nākamo gadu, viņš brauks 65cc. Pēc vecuma viņam vēl būtu jābrauc 50cc, taču šajā klasē viņam vairs nav izaugsmes iespēju," skaidro R. Kuzmins.

 

Tagad mēnesi ir atpūta, nākamās sacensības notiks 8. augustā Viesītē. „Kamēr L.A.M.A. mačos ir pārtraukums, piedalīsimies lielajos Baltijas mačos. Sestdien, 11. jūlijā, bijām Pērnavā. Sacentāmies ar igauņiem, somiem un krieviem. No 43 dalībniekiem bijām 28. vietā," norāda A. Skrastiņš.

Komentāri 2

rrrrr

Šoreiz jau nu gan raksta autors pāršava pār strīpu. Tie vairs nav valkas rajona nopelni, bet gan Smiltenes novada. Diemžēl, bet fakts. Laiks būtu pierast, ka slava nāks novadam, nevis rajonam!!!

pirms 12 gadiem, 2009.07.15 19:24

mmmmmmmmmm

ne tikai smiltenes bet arī variņu un blomes

pirms 11 gadiem, 2009.12.10 17:19

Sports