Uzvar Smiltenes ģimnāzijas basketbolisti

Basketbola turnīru aizvadījušas Smiltenes novada skolu 7. - 9.klašu komandas. Blomes pamatskolas sporta zālē aizvadītajā nedēļā sacentās skolēni no Smiltenes ģimnāzijas, Smiltenes Centra vidusskolas, Grundzāles pamatskolas un Blomes pamatskolas.

Meiteņu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Smiltenes ģimnāzijas komanda (Ance Pavasare, Baiba Līkane, Anete Zālīte, Daniela Vasiļjeva, Dārta Meldere).

Ļoti sīva cīņa notika par otro un trešo vietu, vērtē Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas metodiķe Kitija Klempnere. Tajā Blomes komandai ar minimālu pārsvaru izdevās uzveikt Grundzāles meitenes.

"Puišiem cīņas risinājās pēc līdzīga scenārija. Pēc pirmajām spēlēm nebija šaubu par Smiltenes ģimnāzijas komandas uzvaru," atzīst K. Klempnere. Smiltenes ģimnāzijas komandā spēlēja Ričards Melderis, Jānis Puriņš, Renārs Indriksons, Elvis Teremko un Jānis Ērglis. Par atlikušajām vietām uz goda pjedestāla savā starpā cīnījās Blomes un Grundzāles puišu komandas. Ar skaļu līdzjutēju atbalstu otro vietu izcīnīja mājinieki - Blomes komanda, bet trešo vietu ieguva grundzālieši.

Par sacensību rezultatīvākajiem spēlētājiem kļuva Smiltenes ģimnāzijas basketbolisti Ance Pavasare (61 punkts), Ričards Melderis (36) un Jānis Puriņš (36). Blomes pamatskolai precīzākais punktu guvējs bija Ralfs Āgaris (30 punkti); Grundzāles pamatskolai - Kārlis Klaubergs (21 punkts).

Nākamās sacensības novada skolām notiks 15.februārī Smiltenes sporta hallē. Basketbolā sacentīsies vidusskolnieku komandas.

Sports