Uzvar “Smiltenes leģionāri” un “Madara/Elīna”

Svētdien, 19. augustā,  pie Tepera ezera Smiltenē aizvadīts atklātais turnīrs “Smiltene 2018” pludmales volejbolā sieviešu un vīriešu komandu konkurencē.  

Vīriešu grupā sacentās 15 komandas, uzvarēja “Smiltenes leģionāri” (Austris Štāls, Mārtiņš Bisenieks). Sieviešu grupā  astoņu komandu konkurencē 1. vietu izcīnīja “Madara/Elīna” no Launkalnes pagasta (Madara Ciemiņa, Elīna Aģe).

Teic paldies par piedalīšanos

“Paldies visiem volejbolistiem par piedalīšanos un viņu atbalstītājiem, tāpat arī – Smiltenes novada Sporta pārvaldei par atbalstu turnīra organizēšanā, “Very Berry” par garšīgajām balvām un vēl citiem cilvēkiem, kuri ar savu ieguldījumu palīdzēja īstenot šī turnīra norisi,” teic turnīra galvenais tiesnesis Jānis Dudelis.

“Sarīkots foršs turnīrs! Piedalījos veselības pēc, bet beigās sanāca, ka ar jauniešiem ir jāmačojas. Viņi negrib tā vienkārši atdot uzvaru,” “Ziemeļlatvijai” teic smilteniešu novadnieks Austris Štāls, viens no bijušajiem Latvijas vīriešu volejbola izlases līderiem, kurš 2017. gadā noslēdza savu sportista karjeru un tagad ir Tallinas “Selver” (Igaunija) vienības galvenais treneris.

Smiltenē A. Štāls vēlējies uzspēlēt jau agrāk, taču to liedzis laika trūkums. Šoreiz brīvāks brīdis atradās, un rezultātā kopā ar Mārtiņu Bisenieku izcīnīta 1. vieta turnīrā, finālspēlē uzveicot  jauniešu komandu no Alūksnes “Kanādas brieži”, kurā spēlēja  Jānis Andrejevs un Mikus Gabranovs.

Sieviešu komandu konkurencē uzvarēja komanda “Madara/Elīna” (Madara Ciemiņa un Elīna Aģe) no Launkalnes pagasta, sīvā finālspēlē uzveicot komandu “Duo” no Smiltenes (Martu Deņīsovu un Lieni Krūmiņu).

Nākamgad sola vairāk kārtu

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kad pludmales volejbolisti Smiltenē sacentās vairākās kārtās, šoreiz sacensības ilga vienu dienu. Visi uzrunātie sportisti izteic vēlmi, ka nākamvasar vēlētos  turnīru vairākos posmos, vēlams,  ar spēlēm sestdienā vai svētdienā.

To jau apsvēris smiltenietis Jānis Lapiņš un sola nākamgad uzņemties sarīkot Smiltenē turnīru pludmales volejbolā varbūt 10 kārtās, kas ilgtu orientējoši no maija nogales līdz augustam.

Šajā turnīrā Jānis Lapiņš spēlēja komandā “Mufins” kopā ar Gintu Cirīti un izcīnīja 3. vietu.

“Turnīrs ir labs. Žēl vienīgi, ka no Valkas neatbrauca neviena komanda. Mēs pie viņiem regulāri braucam spēlēt, bet gan jau bija kāds apsvērums, kāpēc viņi netika. Vienā dienā ar mūsu turnīru esot  notikusi arī “Amatas kausa” izcīņa, un viena daļa stipru pretinieku spēlēja tur,” piebilst J. Lapiņš.

Toties Smiltenes turnīrā ieradās strencēnieši, kuri regulāri vasarās piedalās Tepera laukumos sarīkotajās sacensībās pludmales volejbolā.  “Mums  te patīk. Braucam arī turnīriem Valkā un Valmierā, kad ir brīvs laiks,” stāsta strencēnietis Gints Čukurs.

Sports