VAČH atklāj jauno sezonu

Septembra otrajā pusē Vidzemes Olimpiskajā centrā sākās Vidzemes atklātā čempionāta hokejā 2011./1012. gada sezona. Organizatori nedaudz izmainījuši čempionāta formātu, kas simpātiskāks šķiet pašiem dalībniekiem. 17 pieteikušās komandas sadalītas 1. un 2. līgā.

Tāpat kā pērn, arī šogad VAČH redzēsim Smiltenes, Valkas un Strenču novada hokeja komandas, kuras spēles aizvadīs 1. līgā. Kā liecina voc.lv pieejamā informācija, 1. līgā spēlē "Seda", HK "Smiltene '09", "Inflekss", "Vijciems", "Smiltenes vanagi", "Skorpions" un "Pečori", bet 2. līgā - "Livonija", "Ciedra", "VEC-SLO", "Raunas bruģakmens", "Tex-Color", "SCO Centrs", "Stingers", "Ledus vilki" un "Byko Logi".

Jaunajā sezonā pirmās spēles aizvadījušas četras bijušā Valkas rajona hokeja komandas. Pirmās no tām "Skorpions" pret "Vijciemu". Spēles trešais periods noslēdzās ar rezultātu 3:3, taču pēc spēles soda metienus pārsvaru guva vijciemieši, izcīnot uzvaru. Rezultāts 4:3 par labu "Vijciemam".

Spraigu čempionāta spēli aizvadīja "Smiltenes '09" hokejisti pret pagājušā gada čempioniem "Sedu". Pirmos divus periodus smiltenieši izvirzījās vadībā, bet pretinieki atguva zaudēto. "Pēdējā trešdaļā pagurām un "Sedai" izdevās mūs pārspēt ar 6:4," stāsta "Smiltenes '09" pārstāvis Jānis Lauris. Jau šovakar laukumā izies "Vijciems" pret "Cēsu" komandu. Spēles sākums pulksten 19.30.

Arī šogad hokejisti līdzjutējus aicina spēles vērot klātienē Vidzemes Olimpiskajā centrā. Atbalsts un uzmundrinājums nepieciešams viņiem visiem.