Valcēnieši svētkus aizvada ar labiem panākumiem

Aizvadītajā svētdienā, 20. septembrī, aktīvā dzīvesveida piekritēji un skriešanas mīļotāji no Valkas, Strenčiem un Smiltenes pulcējās Valmieras skriešanas svētkos, kas, ņemot vērā situāciju valstī un pasaulē, šogad tika organizēti kā alternatīva ikgadējam Valmieras maratonam.
 
Pasākuma dalībniece valcēniete Iveta Karole atzīst, ka pasākums aizvadīts jaukā un pozitīvā atmosfērā un tas bijis ļoti labi organizēts. Trase veidota tā, lai būtu patīkama skriešanai, segums bija gan asfalts gan grants. Viņa atzīst, ka Valmiera šādu pasākumu organizēšanā ir augstākajā līmenī. Ivetai dalība Valmieras maratonā – šogad Valmieras skriešanas svētkos – jau ir kļuvusi par tradīciju, kuru, neraugoties uz šaubām, nolēma turpināt arī šogad. Sacensībās Valmierā viņa piedalās jau 12 gadus. 

Sacensības Valmierā ar izciliem rezultātiem, ieņemot pirmās vietas savās grupās, noslēdza četri Valkas novada sportisti: Sandris Freibergs, Reinis Feldmanis, Aija Lāce un Andris Dainis. Godalgotas vietas arī Ivetai Karolei – savā grupā 3. vieta un Aigaram Feldmanim – 2. vieta.

REZULTĀTI

15,3 km distance

V19 grupa: 1. Sandis Freibergs, Valka
V30 grupa: 29. Edgars Meijers, Valkas SIENA
V40 grupa: 5. Normunds Aumeisters, Valkas SIENA, 16. Andis Krišbaums, Smiltene

7,3 km distance

S2 grupa: 12. Annika Anta Stepiņa, Valka
V2 grupa: 1. Reinis Feldmanis, Ērģeme, 19. Daniels Zuza, Strenči, 20. Roberts Marenis, Strenči
S4 grupa: 21. Auce Ježeka, Valkas SIENA, 35. Sarmīte Ježaka, Valkas SIENA, 36. Ivita Aumeistere, Valkas SIENA
S5 grupa: 3. Iveta Karole, Valka
V5 grupa: 2. Aigars Feldmanis, Ērģeme, 6. Raitis Jākobsons, Valka
S6 grupa: 1. Aija Lāce, Valka
V7 grupa: 1. Andris Dainis, Valka

Sports