Valcēnieši trenējas arī ziemā 4

Lai gūtu panākumus un sasniegtu augstus rezultātus, nevar atslābt un sākt slinkot, arī ziemā nē! Tā uzskata Valkas komandas treneris Jānis Ķēberis. To ielāgojuši ne vien komandas biedri - suņu īpašnieki, bet arī viņu četrkājainie draugi.

 

Šodien Valkā, tā saucamajā Meliorācijas dzīvojamā rajonā, speciāli treniņiem domātajā iežogotajā laukumā notika kārtējais treniņš, kurā pulcējās visa Valkas komanda. Sportisti ir pateicīgi Valkas pagasta priekšsēdētājam Guntim Bašķim, kurš viņiem bez atlīdzības atvēlējis šo laukumu.

 

Valcēniešiem ir ar ko lepoties, jo viņi pērn un arī šogad Latvijas mērogā izcīnījuši  godalgotas vietas. Didzis Aumeistars ar sešus gadus veco Argo individuāli un arī kopvērtējumā izcīnījuši Latvijas čempiona titulu. Argo šogad ir arī absolūtais Kurzemes čempions. Neliela auguma suns ir lielisks un ātrs skrējiens, un dažbrīd šķiet, ka tas ne mirkli nav mierā.

 

Arī Ivetas Karoles astoņus gadus vecā vācu aitu šķirnes pārstāve Renda ieguvusi Vidzemes čempiones titulu. Neskatoties uz Rendas jau solīdo vecumu, viņai ir izturība ātri skriet un nepadodies pirmajās grūtībās. Piedaloties vasaras biatlona sacensībās Rēzeknē, Renda tautas klasē ieguva 3. vietu, noskrienot vairāk nekā astoņus kilometrus pa ceļiem un bezceļiem.

 

Arī ērģemietis Mārtiņš Vilks lepojas ar savu trīs gadus veco Riku. Mārtiņam mājās ir jau dažādās sacensībās Rikas izcīnītie 20 kausi. Arī Rika savā grupā ir Latvijas čempione. Ar Riku lepojas arī treneris, jo viņa pēc septiņu kucēnu laišanas pasaulē un barošanas, spēja salīdzinoši ātri atgūt sportisko formu un turpināt savas sportiskās aktivitātes.

 

Pirmo sezonu treniņus apmeklē Linda Sildare ar rotvelleru Fernandu. Arī viņas piedalās sacensībās un gūst pirmos panākumus.

 

Savukārt valcēniete Zane Zelča ar divgadīgo Anufriju tiekas tikai brīvdienās, jo Zane studē Rīgā. Tas netraucē viņām apmeklēt treniņus, jo Anufrijam ļoti patīk skriet un pārvarēt šķēršļu joslu. Šogad Anufrijs sacensībās Siguldā savā grupā izcīnīja 2. vietu, bet Rēzeknē - 3. vietu. Suns ieguva konkursa "Valletas Talants 2008.", kas notika Valmierā, žūrijas simpātiju balvu.

Komentāri 4

Miza

Vai tiešām trenera uzvārds ir Ķezberis? Man šķita, ka Ķēberis, bet nu nestrīdos, žurnālistiem labāk zināms..

pirms 12 gadiem, 2008.12.22 00:32

jā un Mārtiņš gan nav''ERĢEMIERIS.....
nē bet patiesībā ir liels prieks par šiem cilvēkiem. šī ir laba štelle ar ko nodarboties ikdienā

pirms 12 gadiem, 2008.12.22 08:46

Vilks

Prieks, ka Valkā parādījušies arī citi sporta veidi, ne tikai mūžīgais florbols... Lai veicas arī turpmāk!

pirms 12 gadiem, 2008.12.23 10:33

Sports