Valcēniešiem pirmā uzvara

Pie pirmās uzvaras Latvijas futbola čempionāta trešās līgas ziemeļu zonas spēlē tikuši FK “Valka” futbolisti, kas spraigā cīņā svētdien, 22. augustā, iepriecināja savus līdzjutējus, Valkā ar 4:3 (1:1) uzvarot Rīgas “DSVK Traktors” vienību.

Kā informē Valkas futbola kluba “Facebook” mājaslapa, pretinieks jau spēles sākumā atdeva valcēniešiem spēles iniciatīvu, mājinieki daudz darbojās ar bumbu, tomēr bumbas kontroli vārtu guvumos pārvērst neizdevās. 

Pirmais vārtu guvums nāca spēles 28. minūtē, kad pēc Raivja Graņica centrējuma bumbu savos vārtos raidīja pretinieku vārtsargs. Tomēr jau pēc 11 minūtēm ar roku savā soda laukumā nospēlēja Ardis Tokarevs, pēc kā viesi realizēja 11 metru soda sitienu, izlīdzinot rezultātu.

Otrais puslaiks, īpaši tā izskaņa, izvērsās īpaši spraigs – 61. minūtē valcēniešus vadībā ar tiešo brīvsitienu izvirzīja Roberts Teters, tomēr jau pēc astoņām minūtēm viesi vēlreiz panāca izlīdzinājumu. Īsts trilleris izvērtās spēles galotnē. Vispirms 86. minūtē viesi izvirzījās vadībā – 3:2, tomēr Valkas futbolisti “plinti krūmos nemeta”, 87. minūtē pēc viesu vārtsarga kļūdas pie vārtu guvuma tika Roberts Teters, bet 89. minūtē savus pirmos vārtus “Valkas” kluba rindās guva Ardis Tokarevs, izraujot valcēniešiem uzvaru ar 4:3.

Pēc piecām aizvadītām spēlēm Valkas komanda ar četriem punktiem turnīra tabulā ieņem priekšpēdējo, septīto vietu. Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs svētdien, 29. augustā, kad viesos mērosies spēkiem ar FK “Cēsis”, kas būs principiāla cīņa par punktiem un vietu tabulā, jo cēsnieki ar tikpat – četriem punktiem tabulā atrodas tieši virs valcēniešiem – sestajā vietā.

Sports