Valcēniete Dārta Zunte startēs Pasaules junioru čempionātā skeletonā Siguldā

28.janvārī plkst. 10:00 Bobsleja un kamaniņu trasē ''Sigulda'' pirmo reizi Latvijā notiks Pasaules junioru čempionāts skeletonā! Mūsu Junioru izlasi pārstāvēs 5 sportisti: Ivo Šteinbergs, Krists Netlaus, Kristaps Zeila, Endija Tērauda un Dārta Zunte.

 

Valcēniete Dārta Zunte aizvadītajā gadā ir veiksmīgi startējusi 2. Pasaules jauniešu Olimpiskajās spēlēs Norvēģijas pilsētā Lillehammerē un neskatoties uz traumu, spēja ierindoties augstajā piektajā vietā!

 

Jau rīt, 25.janvārī Siguldā sāksies oficiālie treniņbraucieni, bet sestdien uz starta stāsies pirmie sacensību dalībnieki.

 

Skeletonam šis pasākums būs liels notikums, jo spēkus mēros visi pasaules labākie jaunās paaudzes sportisti. Pasākumu organizē Latvijas bobsleja un skeletona federācija, kurai tas būs liels gods. Siguldā ieradīsies daudzi starptautiskās federācijas (IBSF) pārstāvji, kas darbosies žūrijas un tehniskajās komisijās. Līdz šim visas organizētās sacensības Siguldas trasē saņēmušas augstu IBSF novērtējumu un tās prezidents Ivo Feriāni personīgi uzteica augsto organizētību 2016.gada Eiropas kausa sacensībās.

 

Visi skatītāji ir laipni aicināti doties uz Siguldu, lai sekotu līdzi aizraujošām cīņām trasē un atbalstītu mūsu sportistus, kuri cīnīsies par visaugstākā kaluma medaļām.

 

Pasākuma vietā būs pieejama karsto ēdienu un dzērienu bufete. Visas dienas garumā skatītājus izklaidēs DJ, ieeja pasākumā bez maksas. Sacensību starta un finiša zonās pasākumu būs iespējams vērot uz lielā video ekrāna.

 

Nāksim un atbalstīsim mūsu sportistus klātienē!

Sports