Valkā ikviens varēja pārliecināties, ka “kucēni ir audzējami”

Valkas ģimnāzijas sporta hallē notika viens no gada nozīmīgākajiem notikumiem florbolā - 2. Starptautiskais turnīrs "Robežkauss 2009" ar triju Baltijas valstu komandu piedalīšanos. Atkal uzvarēja mājinieki - "Čomi".

 

"Ja pērn "Ziemeļlatvija" par šo turnīru rakstīja, ka pirmie kucēni nav slīcināmi, tad šogad varētu sacīt, ka kucēni ir audzējami," smaida turnīra galvenais organizators Ilvars Rullis. Viņam ir gandarījums ne tikai par savu komandu, bet arī par turnīru kopumā.

 

Visas komandas apstiprināja gatavību nākamgad atkal piedalīties šajā turnīrā. No tā var secināt, ka daudziem šis turnīrs ir pievilcīgs. "Protams, tas nav tikai mans nopelns. Mums bija laba komanda. Sekretariātu nevainojami vadīja Vēsma Selga. Bijām uzaicinājuši augstas klases licencētus tiesnešus. Ne no vienas komandas pat vārdiski neizskanēja neviens iebildums, kā tas notika pērn," stāsta I. Rullis.

 

Viss turnīrs aizritēja vienā elpas vilcienā, precīzi iekļaujoties spēļu grafikā. Visticamāk, ka nākamgad turnīram būs atvēlētas divas dienas un tajā piedalīsies arī kāda komanda no Baltkrievijas.

 

Lielisku spēli turnīrā parādīja "Vimba" no Mazsalacas, kas finālā ar 2:4 piekāpās Valkas "Čomiem". "Vienu brīdi bijām uz slidenas takas. Varējām pat neizkļūt no apakšgrupas, taču izdevās uzvarēt igauņus un iznākumā esam 2. vietā," stāsta komandas dalībnieks Jānis Kaužēns.

 

 

Viņš uzskata, ka turnīra iznākums ir likumsakarīgs, jo "Čomiem" komandā bija vairāki augstākās līgas spēlmaņi. "Nospēlējām atbilstoši savām spējām," secina Jānis.

 

3. vietu turnīrā izcīnīja Jogevas "Lootus", uzvarot FK "Valka" ar 3:0. Komanda spēlē Igaunijas 1. līgā. Un tā bija pastiprināta ar dažiem virslīgas spēlētājiem. Šī komanda Valkā spēlēja arī pērn un izcīnīja 2. vietu.

 

 

 "Šogad mums tik labi neveicās, vienu spēli negaidīti zaudējām, tāpēc neiekļuvām finālā. Nākamgad te ieradīsimies atkal," sola komandas dalībnieks Jurijs Narits. Viņš augstu vērtē sacensību organizāciju.

 

Turnīram beidzoties, komandas sarindojās šādā secībā: 1. "Čomi" (Valka), 2. "Vimba" (Mazsalaca), 3. "Lootus" (Jogeva, Igaunija), 4. FK "Valka" (Valka), 5. Tīnūži (Ogres raj.), 6. "Mazā Salaca" (Mazsalaca), 7. "Viljandi Metall" (Igaunija), 8. "Uzkeiktieji Vienuoliai" (Viļņa, Lietuva).

 

Rezultatīvākie spēlētāji: 1. Raimonds Zemzāle (Tīnūži) - 8 (7+1), 2. Ēriks Akulovs ("Čomi") - 7 (3+4), 3. Raivo Moors ("Lootus") - 6 (4+2).Fotoreportāžu par turnīru skatiet šeit!

Sports