Valkā norisināsies starptautiskā sporta nedēļa "Vasara Valka-Ibillina 2018"

Valkā norisināsies starptautiskā sporta nedēļa "Vasara Valka-Ibillina 2018"

No 11.-15. augustam Valkā un tās apkārtnē čalos bērni no dažaādām pasaules valstīm. Viņi kopīgi sportos, aktīvi darbosies un jautri atpūtīsies “Starptautiskajā sporta nedēļā Vasara Valka-Ibillina 2018” . Ar bērniem darbosies treneri no Izraēlas pilsētas Ibillinas.

Pasākums Valkā notiek jau ceturto gadu. Šogad gan tas ir īpašāks nekā parasti. Valkā būs bērni ne tikai no tālās un saulinās Ibillinas (Izraēla), bet arī no citām valstīm, kuru vecāki dzīvo šobrīd Īrijā, Itālijā un citās valstīs. Ir divkāršs prieks, ka uz Latvijas simtgadi un Izraēlas septiņdesmitgadi tieši šis pasākums sapulcinās kopā šos bērnus.

Būs dažādas aktivitātes. "Ļoti vēlamies, lai bērniem būtu interesanti, un šīs sporta dienas viņi pavadītu jaukā gaisotnē, ar pozitīvām emocijām", stāsta pasākuma organizatore Jana Maļceva. "Lai piedalītos, nav jābūt profesionālam futbolistam vai sportistam. Mēs visi kopā darīsim lielas lietas. Ko tieši - tas pagaidām lai ir noslēpums! "

Visi laipni aicināti 15.augustā Valkas pilsētas stadionā, vērot klātienē kā bērni iejutīsies futbola klubu "Manchester United", "Chelsea" vai "Barcelona" spēlētāju lomā.

Uz tikšanos!

Sports