Valkā notiks starptautisks turnīrs futbolā

4. un 5. oktobrī Valkas pilsētas stadionā norisināsies Starptautisks turnīrs futbolā par Valkas pilsētas domes kausu.

 

Turnīru rīko ar mērķi popularizēt futbolu Valkā un tās sadraudzības pilsētās, kā arī jauniešu un bērnu vidū. Futbola turnīra uzdevumi ir izveidot sadarbību, veicināt savstarpējos kontaktus un sportistu apmaiņas braucienus uz Valkas sadraudzības pilsētām.

 

Savu dalību turnīrā ir apstiprinājušas komandas no Francijas FC "Zornthal" un AS "Ernolsheim/Bruche", Igaunijas "Suure - Jaani, Warriors" un Latvijas komandas no Valkas, Valmieras, Priekuļiem un Saulkrastiem. Iespējams, ka būs arī komanda no Polijas. Plānots, ka futbola turnīrā pavisam piedalīsies 12 jauniešu un sešas pieaugušo komandas.

 

Sestdien par Valkas pilsētas domes kausu cīnīsies bērnu komandas, bet svētdien - pieaugušo. Spēļu grafiki vēl top. Plānots, ka sestdien sacensības sāksies pulksten 9.00 un ilgs līdz pulksten 17.40. Tad pulksten 18.00 komandu pārstāvjus un trenerus uz pieņemšanu aicinās Valkas pilsētas domes priekšsēdētāja. Apbalvošana paredzēta pulksten 18.45.

 

Bērnu komandām spēles notiks pēc 8x8 noteikumiem, spēles ilgums - 2x15 minūtes. Savukārt pieaugušo komandām - pēc 11x11 noteikumiem un spēles ilgums būs 2x20 minūtes.Pilsētas sporta dzīves organizatori uz spēlēm aicina futbola fanus, līdzjutējus un visus interesentus.

Sports