Valkā: Pieci gadi florbola zīmē

Valkas ģimnāzijas sporta halle nosvinējusi savas darbības piecu gadu jubileju. Koncertā uzstājās studija "Joy" no Valgas, bet paraugdemonstrējumus florbolā rādīja trīs vietējās komandas - skolnieki, studenti un veterāni.

 

"Kad sporta halli nodevām ekspluatācijā, solīju, ka nākamais būs stadions. Daudzi, smīnēja un vīpsnāja, jo viņiem tas šķita gandrīz neiespējami. Kad atklājām stadionu, solīju, ka drīz būs moderna šautuve. Nu tā ir gandrīz gatava," smaida halles būvēšanas idejas autors un aktīvs mudinātājs Vents Armands Krauklis. Viņš uzskata, ka mērķim allaž jābūt augstam un, to īstenojot, var pamatoti lepoties.

 

Pilsētas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa sporta hallei dzimšanas dienā uzdāvināja jaunu trenažieri. Halles vadītājs Andris Dainis uzskata, ka telpas ir gana labi noslogotas. "Jo īpašs prieks man ir par florbolistiem, kuri tik aktīvi ir uzsākuši savu darbu.

 

 

Šis sporta veids pilsētā kļūst par populārāko," uzskata halles vadītājs. Tieši florbolistiem bija uzticēts rīkot piecu minūšu ilgas paraugdemonstrējuma spēles. Visrezultatīvākā bija pirmā, kad skolnieki pamanījās iemest divus vārtus veterāniem. Pirmie no tiem tika iegūti spēles otrajā minūtē un to paveica Kaspars Upmalis.

 

 

Nākamā spēle starp skolniekiem un studentiem beidzās bez vārtu guvuma. Savukārt veterāniem, iemetot tikai vienus vārtus spēles pēdējā minūtē (Salvis Stepiņš), izdevās uzvarēt skolniekus. Balvas - Valkas ģimnāzijas pirmās piemiņas medaļas - saņēma visi dalībnieki.

 

 

Skolas saimes vārdā direktore Lilita Kreicberga sveica sporta skolotājus A. Daini un Vēsmu Selgu. Pateicības saņēma arī halles apkopējas Inese Plīkše un Jeļena Matvejeva, komendanti Aivars Viļumsons un Juris Putniņš un mediķe Irina Hauga. Bez viņas nenotiek nevienas sacensības.

 

Pilsētas sporta dzīves vadītāja Nadežda Blūma atcerējās pašus pirmsākumus, kad uz baltas papīra lapas kopā ar sporta skolotājiem centušies formulēt savas vajadzības. "Nu itin centīgi strādājam jau piecus gadus un šķiet, ka ar panākumiem," uzskata N. Blūma.

Sports